Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Onko peppusi revennyt naidessa

Jos on miten hoidit kuntoon ja kuinka iso mahtuu sisääsi.
4711
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ekalla kerralla vaki hieroja yhtyi, hänellä 20 cm penis oneksi ei paksu. Osasi sormettaa hyvin aukon auki, nautin vaikka eka kerta pani eri asennoista melkein tunnin. Tullimme molemmat yhtä aikaa, illalla tunsin kipua perä aukon suulla. Laitoin perä pukama voidettaa turvotus hävisi yön aikana. Nykyään enää ongelmii kun panetan säännöllisesti. M 60v

Äänestä

ensin tuntui et on revennyt viikon päästä halusin suurempaa

Äänestä
  • Samoin tuntui kun lähdin ajelee hierojalta, muistan kun säikähdin kostui housut ja auton penkki. Pysähdyin parkkiin tajusin omia nesteitä ja hierojan spermaa vuosin. Nopeesti kyllä sulkija lihas sulkeutui ja vuoto loppui. M 60

    Äänestä

Älkää perseilkö! Savottamiesten vanha neuvo!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Jos on miten hoidit kuntoon ja kuinka iso mahtuu sisääsi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu