mies pelkästään kädellä.
Tai molemmat, itseni ja miehen.
T. Eräs Nainen
Joskus olisi kiva tyydyttää
26
885
Vastaukset
- Anonyymi
Voin tulla kokeilu kappaleeksi. Onko sinulla kik
- Anonyymi
Ei ole.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei ole.
Kikkelis kokkelis vaan sullekin pikkukikkeli
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kikkelis kokkelis vaan sullekin pikkukikkeli
Otitko viivat kokkelista kikkelistä?
- Anonyymi
Ja mitähän kivaa siinä mahtas olla
- Anonyymi
Saada toinen laukeamaan.
Nähdä kun lentää.
Saada oma käsi spermaiseksi.
Tyhjentää toinen viimeiseen pisaraan. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Saada toinen laukeamaan.
Nähdä kun lentää.
Saada oma käsi spermaiseksi.
Tyhjentää toinen viimeiseen pisaraan.Se olis ihanaa,vaimo teki sitä synnytyksen jälkeen kun ei pystynyt nussimaan.
Saat mieluusti tyhjentää pallini jos kelpaa yli viiskymppinen roteva mies
Autossa se onnistuu helposti
StorKuk esbo
- Anonyymi
Etkö paikallisesta baarista tai naapurikunnan baarista löydä suostuvaista miestä siihen hommaan?
- Anonyymi
En käy niissä (paikallinen on suljettu).
Vakkarin kanssa puuhataan muita juttuja... - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
En käy niissä (paikallinen on suljettu).
Vakkarin kanssa puuhataan muita juttuja...Mistäpäin olet? Mikkelissä ois mies valmiina
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mistäpäin olet? Mikkelissä ois mies valmiina
Muualta kuin Mikkelistä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Muualta kuin Mikkelistä.
Oulun seudulla ois mies kiinnostunut.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
En käy niissä (paikallinen on suljettu).
Vakkarin kanssa puuhataan muita juttuja...Käyt varmaan ruokakaupassa joskus. Sieltäkin saat yhtä varmasti.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Käyt varmaan ruokakaupassa joskus. Sieltäkin saat yhtä varmasti.
No enpä ole tähän mennessä saanut kuin ruokaa ja muuta mitä niissä myydään.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No enpä ole tähän mennessä saanut kuin ruokaa ja muuta mitä niissä myydään.
Jos olet oikeasti nainen, niin saat missä vain keksit ja uskallat sopivalta mieheltä kysyä. Mutta netissä naisena esiintyvänä miehenä, saanti voi olla heikompaa.
- Anonyymi
Ei sulta kysyttykään.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jos olet oikeasti nainen, niin saat missä vain keksit ja uskallat sopivalta mieheltä kysyä. Mutta netissä naisena esiintyvänä miehenä, saanti voi olla heikompaa.
Ihan oikea nainen olen.
- Anonyymi
Älå tukehdu mölyapina,käy navetas rauhoittumas
- Anonyymi
Oma avokki tekee sitä usein ja tykkään siitä ihan hitosti itsekin. On todella taitava siinä.
Joskus tyydyttää myös itseään siinä samalla, mutta ei aina. Käykö sitten jälkeen päin itsekseen "suihkussa" nautiskelemassa, en ole niistä kerroista kysellyt.
Mutta on kyllä todella miellyttävää, ei tosiaan tarvitse aina olla yhdynnässä.
Joskus tekee yllärinäkin, illemmalla, kun makoilen jo sängyllä ja odottelen unen uloa, hän alkaakin hiplailemaan mua ja kun saa mulle erektion, niin vemputus alkaa.
Hän tykkää tehdä sitä ihan muutenkin jo, kiihottuu kait siitäkin jo, kun kalu liikkuu hänen kädessään edes takaisin ja saa määrätä itse tahtia.
Ja se tuntuu olevan hänelle huippu, kun laukean. Silloin usein kyllä alkaa sormettamaan itseäänkin, välillä melki raivokkaan oloisesti.
Tykkää siitä, miltä laukeava kalu tuntuu kädessä. Turpoaa ensin ja jäykistyy liikkumattomaksi, sitten alkaa ruiskautelemaan spermaa. Tykkää kalun nytkähtelystä ja siitä, kun saa kätensä spermaiseksi. Ja tietty kun itse alan ääntelehtimään ym lauetessani.
Eli jos vain mahdollista, niin tyydytä mies käsin. Tykkäät varmasti, jos kerta se jo kiinnostaa ainakin ja mieskin tulee ihan varmasti yllättymään positiivisesti, kuinka hyvältä se tuntuu, kun saa käsihoidon joltain toiselta.- Anonyymi
On myös erittäin mukava herätä aamulla siihen, että vaimo runkkailee kivikovaa kyrpääni. Usein tilanne kääntyy ahnaaksi suihinotoksi tai litisevän märäksi ratsastukseksi. Mutta tosinaan on mukavempaa, kun hän vain runkkaa loppuun asti.
- Anonyymi
Voih...tulee entistä miestä ikävä.
- Anonyymi
mun vaimo runkkaa muo sen nyloneilla joskus kyllä tekee hyvää.
Mistä päin olet? Itse 33v mies varsinaisuomesta
- Anonyymi
Sieltä, mutta ...eh... en ole lasteni ikäisten kanssa.
- Anonyymi
Kyllä kelpaa m55 pirkanmaalta
Ketjusta on poistettu 25 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24745329Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3011223Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy19510856Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369701Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858518Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236501Pirjo sanoi Esalle
Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok03200Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys282212- 351597
Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.261500