Ikävä spesiaali

Spesiaali kaveruutta
19360
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Mikäli haluat yli 30 v nainen minun speciaali kaveriksi missä juttelen asioitani,en juttele kenellekään muulle, ( kaverinani voit meillä kotona käydä, jos haluat kukaan muu ei voi )ja  kaveruudessa on välillä erotiikkaa.
Mm upeaa seksiä,  olet seksikkäänä minulle.Pidät päälläsi mm,  minihametta ja toppia,  minihametta ja sukkahousuja yms, tiukkoja farkkuja, leggingseissä, yms, niin lue aloitukseni hyvin ja toimi sen mukaan.
Vastaa tekemällä vastauspohjan ympärille hyviä vinkkejä itsestäsi.Ulkonäöstäsi, paikasta mihin vastauspohja liittyy ja milloin vastauspohjan asia on tapahtunut.

Kirjoita tähän vastaus ja sen jälkeen näe minua irl mahdollisimman pian. Järjestät siten, että näet minua irl.
Mahdollisimman pian. Ellei vuorokauden sisällä näkeminen onnistu, sitten laitat viestiä irl.
Mietin näiden perusteella hyväksynkö naisen spesiaali kaverikseni.


Aloitukseni on auki huomiseen klo05.00 asti. .

Vastauspohjat voivat olla puhdasta mielikuvitusta ja ne voivat olla tässä naisen mielikuvituksen apuna.

Aloitustani ei ole suunnattu kenellekään vaan minulla on oikeus haluta kaveruutta missä on välillä erotiikkaa naisen kanssa.
Tämä ei ole kenellekään joka ei tätä halua.
Ei tietenkään.

Luonnollisesti  kaveruutta täytyy oikeasti haluta, että se on toimivaa.

Yksikään aloitukseeni kirjoitettu nimi ei liity aloitukseeni tai minuun mitenkään.
Vastauspohjat
Naisella farkut ja takki rakennus juttelua
Naisella juoksuasu ohimennen autolla.
Naisella lyhyet shortsit kesä minun tai naisen talo rappuset.
Naisella minihame ja toppi uimarannalla juttelua
Naisella farkut ja paita rakennus asiointia
Naisella farkut ja paita minun tai naisen talo, talvi juttelua
Naisella mustat sukkahousut, musta hame ja takki rakennus juttelua
Naisella musta uimapuku uimahallissa juttelua.

Naisella legginssit ja paita rakennus juttelua
Naisella oma vastauspohjasi

En kirjoita tähän mitään outoa kommenttia.
Olen hetero.Minua ei kiinnosta muut kuin naiset.
En kirjoita yhtään negatiivistä kommenttia.

Äänestä
  • 🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒

    🔞 Kuumat tytöt odottavat sinua -> https://www.ero4.fun/hot2024

    🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒

Hej 💋 Mukava kokous aikuisille - https://de4.fun/?/fi018373962ku

🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞

Äänestä

Juttelen asioitani vain spesiaali kaverilleni.
Vain speciaali kaverini voi meillä kotona käydä, jos haluaa, ei kukaan muu.

Äänestä

Tässä viimeinen aloitukseni .Tämän jälkeen ei pääse spesiaali kaveriksi.
Ei mitenkään.

Äänestä
  • Osta sellainen spesiaali kaveri. Eihän kukaan vapaaehtoisesti asetu johonkin teennäiseen toisen sanelemaan muottiin. Kaveruus on kaksisuuntainen tie. Mukavaa päivää.

    Äänestä

  • Tietää, että on trolli kun luulee, ettei Naisella olisi kaveruudessa sananvaltaa.
    Tietenkin on.

    Äänestä

  • Ja panostan vain minusta kiinnostuneeseen naiseen elämässäni.

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Tietää, että on trolli kun luulee, ettei Naisella olisi kaveruudessa sananvaltaa.
    Tietenkin on.

    Onko noin? Joskus sitä luulee tuntevansa toisen, mutta ei sitten tunnekaan. Miksi pelaat ihmisten tunteilla näillä avauksillasi?

    Äänestä

Tästä eteenpäin spesiaali kaveriksi voi päästä, mahdollisesti näin.
Lähetät pyytämälläni tavalla tehdyn vastauksen ilr minulle watsupppiin ja mietin sen jälkeen asiaa.

Ja tästä eteenpäin en juttele kenellekään muulle asioitani kuin spesiaali kaverilleni ja kukaan muu nainen ei voi käydä kotonani kuin spesiaali kaverini.
Ei muuta.
Tämä aloitukseni on kiinni pysyvästi.

Äänestä
  • Panostan elämässäni vain minusta kiinnostuneeseen naiseen.
    Helsingissä 😉 ei muuta..ap

    Äänestä

  • Millä lähetän wa mitään kun ei niitä vtun numeroita ole enää olemassa mitä oli ennen!!!

    Äänestä

Tein monia aloituksia ja en kiinnosta ketään.
Tästä eteenpäin suhtaudun samalla tavalla naisiin kuin naiset minuun tässä.

Ei muuta
Hyvästi

Äänestä

Ghostaan elämässäni joitain seksikkäitä naisia

Äänestä

Vittu, että on säälittävää jankutusta. Ketään ei kiinnosta kenet sinä ghostaat ja kuka saa teillä käydä. Minkäänlainen "kaveruus" ei kiristämällä toimi. Se joko tulee luonnostaan tai ei tule. Sitä on turha rukoilla, ruikuttaa taikka anella, eikä auta kärtyäminen ja kiristyskään. Eikö ole mennyt vielä perille...

Äänestä
  • Se ei ole mitään kiristämistä kun itse päätän kenen kanssa juttelen asioitani tai kuka voi meillä kotona käydä.
    Etkö tajua

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    Se ei ole mitään kiristämistä kun itse päätän kenen kanssa juttelen asioitani tai kuka voi meillä kotona käydä.
    Etkö tajua

    Päätän nuo ihan itse

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    Päätän nuo ihan itse

    Päätä ihan rauhassa, mutta miksi sitä pitää tänne palstalle jankuttaa päivästä toiseen?

    Äänestä

🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒

😋 Kuumat tytöt odottavat sinua -> https://www.ero4.fun/hot2024

🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Spesiaali kaveruutta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu