Ei makoile puolille päivin vaan lähtee aamupalan jälkeen lenkille, salille tai muuten vaan liikkumaan.
Martina on aamuvirkku
Anonyymi-ap
11294
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Juuri näin. Hän tekee aamiaisen eli nakit ja ranskalaiset, jonka syötyään ryhtyy tekemään töitä koneella.
Onko sinulle täysin vieras asia että miljoonat ihmiset tekevät töitä tietokoneella? Kas kun sillä voi tehdä töitäkin eikä vain toimia nettikiusaajana. Tämä vain tiedoksi. Ja tietokone mahdollistaa myös etätyön vaikka ulkomailta. Onhan täälläkin nettikiusaaja joka asuu Thaimaassa ja sitten joka asuu Ruotsissa. Eli valitettavasti se kiusaamishommakin hoituu tietokoneella.
...töitä koneella ruokapöydän ääressä.....🤣
Minä olen siivooja, teen siis tuottavaa työtä enkä tarvitse siihen tietokonetta.
Oletko siellä pohjoisessa lomamökkejä siivoamassa vai missä?
😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋
❤️ Kuumat tytöt odottavat sinua -> https://www.ero4.fun/hot2024
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
Mitä ihmeellistä siinä jos herää aikaisin tämä Martina.Niin heräävät monet muutkin.Jotkut ovat vain aamuihmisiä toiset eivät.
Saa nähdä tänään onko valmentajien vaihto saanut ihmeitä aikaan niin kuin ainakin Martina tapansa mukaan kehuskelee ja kisa menee putkeen.
Outoa kommentointia. Toiset ovat aamu ihmisiä ja toiset ovat ilta ihmisiä....eiks niin ?
Joko on kisakuningatar johdossa Valenciassa ??
Sähköjohdossa?
Arvostan Martinaa.