Persut viittaa kintaalla Demareiden

Haukkumisryöppyyn,ja näin pitääkin tehdä,antaa rakkien räksyttää kun eivät muutakaan voi.
6309
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Aloittajalle selvästikin jo puntti tutisee.

Äänestä
  • 😋😍😋😍😋😍😋😍😋

    ❤️ Kuumat tytöt odottavat sinua -> https://www.ero4.fun/hot2024

    🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Antaa rakkien räksyttää se on niiden tehvävä

Äänestä

Yleensä persut ovat niitä räksyttäviä rakkeja.Purtsi ivailee paluumatkalla kun ei muuta osaa ja niin tekee myös Bro Christmas. Ikävä kyllä totuus on, että petitte lupauksenne.Purtsi unohtanut kaiken kun Orpo kyljessä.No persut tiedetään.Paskan puhujia!

Äänestä
  • No no, paskan puhujat ja valtion velkaannuttamisella puoluettaan markkinoivat demarit me tunnemme yli puoluerajojen.

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    No no, paskan puhujat ja valtion velkaannuttamisella puoluettaan markkinoivat demarit me tunnemme yli puoluerajojen.

    Tuo sdp.n kovin osaajaryhmä on kuin vanhan kummelin kertausta-

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Haukkumisryöppyyn,ja näin pitääkin tehdä,antaa rakkien räksyttää kun eivät muutakaan voi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu