Ostin voi paketin

Ostin voi paketin. Tai niin ainakin luulin. Siinä olikin margariinia joukossa. Tunsin oloni petetyksi. Olkaa siis varovaisia siellä.
5154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Oletpa tyhmä, kun et osaa paketin kyljestä lukea sisältöä.

Äänestä

Tyhmä trolli 😂

Äänestä

no voi voi tokkiinsa sentään

Äänestä

Mistä ostit?

Äänestä
  • Tiilimäen Nesteeltä. Pitkälippa oli sekoittanut voihin margariinia.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ostin voi paketin. Tai niin ainakin luulin. Siinä olikin margariinia joukossa. Tunsin oloni petetyksi. Olkaa siis varovaisia siellä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu