Kun hommat lähtee käsistä.......

5133
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Anna-Maja ja Anders pahan paikan edessä, kun PS pyyhkii sekä hallituksen rasismipaperilla että hallitusohjelman kirjauksilla perustus- sekä ihmisoikeuslakien ja kv.sopimuksien noudattamisesta persettä? Sipsi maistuu ja hallitusvastuu on pakkopullaa, kun järki ei palaa päähän.

Äänestä
  • RKP on lähtemässä poi hallituksesta ihan tässä lähiaikoina.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    RKP on lähtemässä poi hallituksesta ihan tässä lähiaikoina.

    Toivottavasti!

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Toivottavasti!

    Näin tulee käymään.

    Äänestä

🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑

💋 K­u­­­u­m­a­­­t­­ ­­­t­­­y­­t­­­ö­t­­ ­­o­d­­­o­t­­t­­­a­v­­­a­t­ ­­­s­­­i­­n­­­u­­­a­­ -> https://nbw.fi/sexygirls?18376918

🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

https://www.iltalehti.fi/villeranta/a/c25e0306-fa18-4d63-9b7b-491cdd5a65f1

Sipsit auttaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu