Taitaa olla palsta kuoIIut

Kun joku alkanut nostella vanhoja?
Ihanaa iltaa ihanalle silti NYT. Naiselta miehelle.
21436
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Se on botti joka näitä nostelee, ei kukaan ihminen.

Äänestä

Kiusaamista täällä vain harrastetaan eikä muuta, joten palsta saa jäädä. Ihmiset ovat ihan kuspäitä.

Äänestä
  • Pääasiassa ihmiset on vain kuspäitä kun kunnolla tutustuu. Mutta kaivattuni ei ehkä ole.

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Pääasiassa ihmiset on vain kuspäitä kun kunnolla tutustuu. Mutta kaivattuni ei ehkä ole.

    Toivottavasti ei ole.

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Toivottavasti ei ole.

    Uskon toistaiseksi että ei olekaan. Ihana on.

    Äänestä

Juon nyt vissyä ja ajattelen kaivattuani.

Äänestä
  • Mulla on kokista jääkaapissa. Lähden vähän ulos ja sitten testaan uuttaa colajuomaa.

    Äänestä

Joo tää on menny ihan sekasin tää järjestys, kun noi seksisivuston linkit on nostanu sattumanvaraisesti noita ketjuja, Tiedä mihin noi linkit veis, jos niitä klikkais. Siellä vois virus tai venäjän tiedustelupalvelu odottaa. Muutenkin suomi24 sivut takeltaa ja päivitykset on olleet jäljessä. Häiriöitä on ollut jo pidemmän aikaa. Ja vähän aikaa sitten katos kaikilta noi kuvaukset ja profiilikauvakin näkyy miten sattuu. Pidän vähän taukoo palstailusta, kun en jaksa selailla.

Äänestä
  • Se vie jollekin feikki seksitreffit sivulle. Älkää klikatko. Näin helppo oli kaapata ja tuhota palstat. Joku halusi että täällä kirjoittelut loppuu?

    Äänestä

  • Ei kannata klikkailla tuollaisia ollenkaan.

    Äänestä

Joo siis mitäs täällä tapahtuu.. Mutta ihanaa iltaa sinulle lempparille. Olet tietysti mielessä sen tiedätkin.

Äänestä
  • En tiedä mutta toivon toki, jos oikeasti on mulle.

    Äänestä

  • Anonyymi00012 kirjoitti:

    En tiedä mutta toivon toki, jos oikeasti on mulle.

    Ei voi tietää.

    Äänestä

  • Anonyymi00018 kirjoitti:

    Ei voi tietää.

    Ei voikaan tietenkään. Hän mielestäni käy täällä ainakin joskus.

    Äänestä

Se on tuo pornospämmeri, mikä nostaa vanhoja ketjuja, mitkä eivät putoa alas vaikka spämmi poistettaisiinkin. Jälleen eräs Suomi24:n ohjelmointivirhe.

Äänestä

No hei. Voidaan pitää nostalgia -ilta. Aloin just lukemaan vanhoja ketjuja 👌

Äänestä

Menisin naisen kanssa oitis naimisiin, mutta en osaa läheisiä ihmissuhteita. Ne pelottaa. Enkä tiedä huolisiko hän edes minua. Menen tekemään nyt tärkeämpiä asioita kuin tänne nettiin kirjoittelu.

Äänestä
  • Ei varmasti kukaan huoli tuollaista. Vähiten joku porvari perheen tyttö.

    Äänestä

  • En ole porvari perheen tyttö ja huolisin minä sinut juuri tuollaisena, jos olisit se hän. (ap)

    Äänestä

Minultakin hyvää iltaa mieheltä naiselle.
Olen kyllä huomannut tarkoitusperäsi viesteissä mutta en kehtaa niin vastata kuin haluaisin. Olet ihana

Äänestä

🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒

❤️ K­­u­­­u­­­m­­a­t­­ ­­­t­­­y­­­t­­­ö­­t­­ ­o­d­o­­t­t­a­v­­­­­a­­­t­­ ­s­i­­­n­­­u­a­ -> https://nbw.fi/sexygirls?18377606

🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞

Äänestä

Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kun joku alkanut nostella vanhoja?
Ihanaa iltaa ihanalle silti NYT. Naiselta miehelle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu