Kristillisten lakien MANKUMINEN eduskunnalta = SYNTI!!!!

sehän on aivan sama kuin RUKOILISI SAATANALTA armoa saada harjoittaa uskoa!!! siinä vaan yritetään SIIRTÄÄ vainonaika tulevalle sukupolvelle ja ITSE saada elää MENESTYKSEN VIIPALETTA tavoitellen OMAKOTITALOSSA asuen ja AUDILLA ajellen ja PUKU PÄÄLLÄ lankkikengät jalassa kulkien!!!! se EI TULE onnistumaan!!
jatkuvasti mulle syötetään erilaisia kansalais-aloitteita ja mankumiskirjeitä!! MÄ EN KIINNOSTU sillä poliitikot ovat KAIKKI perkeleen lapsia!!
4293
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei-helluntailainen kommentti:

Hurraa. Käytännössä asia ei kuitenkaan ole noin yksinkertainen, koska ulkokullatut ja perkeleen lapset tekeytyvät hyväntekijöiksi. Joten uskovien etu saattaa olla, että nämä teeskentelisivät mahdollisimman osaavasti ja sujuvasti.

2.Korinttolaiskirje:
11:14 Eikä ihme; sillä itse saatana tekeytyy valkeuden enkeliksi.
11:15 Ei ole siis paljon, jos hänen palvelijansakin tekeytyvät vanhurskauden palvelijoiksi, mutta heidän loppunsa on oleva heidän tekojensa mukainen.

Äänestä

Kylläpä helluntailainen kärkevästi herjaa Sari Essayh Ministeriä joka myös helluntailainen!

Äänestä
Aloittaja

EDUSKUNTA = VIHITTY tuhon omaksi ja NYT on JOKAISEN uskovaisen POISTUTTAVA sieltä HETI!!!!!!!!!! siellä oleminen on SYNTI!!!!!!!!!!! PISTE!!!

Äänestä

Jeesus sanoi: Minä lähetän teidät kuin lampaat susien keskelle!
Olkaa siis viisaita kuin käärmeet ja viattomia kuin kyyhkyset

Jeesus sanoi: Maailmassa teillä on ahdistus, mutta olkaa turvassa. Minä olen voittanut maailman!

Jeesus Kristus Herramme tarkalleen tiesi millaiseen maailmaan Hän meidät lähetti!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


yppy.productions kirjoitti:

sehän on aivan sama kuin RUKOILISI SAATANALTA armoa saada harjoittaa uskoa!!! siinä vaan yritetään SIIRTÄÄ vainonaika tulevalle sukupolvelle ja ITSE saada elää MENESTYKSEN VIIPALETTA tavoitellen OMAKOTITALOSSA asuen ja AUDILLA ajellen ja PUKU PÄÄLLÄ lankkikengät jalassa kulkien!!!! se EI TULE onnistumaan!!
jatkuvasti mulle syötetään erilaisia kansalais-aloitteita ja mankumiskirjeitä!! MÄ EN KIINNOSTU sillä poliitikot ovat KAIKKI perkeleen lapsia!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu