sehän on aivan sama kuin RUKOILISI SAATANALTA armoa saada harjoittaa uskoa!!! siinä vaan yritetään SIIRTÄÄ vainonaika tulevalle sukupolvelle ja ITSE saada elää MENESTYKSEN VIIPALETTA tavoitellen OMAKOTITALOSSA asuen ja AUDILLA ajellen ja PUKU PÄÄLLÄ lankkikengät jalassa kulkien!!!! se EI TULE onnistumaan!!
jatkuvasti mulle syötetään erilaisia kansalais-aloitteita ja mankumiskirjeitä!! MÄ EN KIINNOSTU sillä poliitikot ovat KAIKKI perkeleen lapsia!!
Kristillisten lakien MANKUMINEN eduskunnalta = SYNTI!!!!
4
288
Vastaukset
- Anonyymi
Ei-helluntailainen kommentti:
Hurraa. Käytännössä asia ei kuitenkaan ole noin yksinkertainen, koska ulkokullatut ja perkeleen lapset tekeytyvät hyväntekijöiksi. Joten uskovien etu saattaa olla, että nämä teeskentelisivät mahdollisimman osaavasti ja sujuvasti.
2.Korinttolaiskirje:
11:14 Eikä ihme; sillä itse saatana tekeytyy valkeuden enkeliksi.
11:15 Ei ole siis paljon, jos hänen palvelijansakin tekeytyvät vanhurskauden palvelijoiksi, mutta heidän loppunsa on oleva heidän tekojensa mukainen. - Anonyymi
Kylläpä helluntailainen kärkevästi herjaa Sari Essayh Ministeriä joka myös helluntailainen!
EDUSKUNTA = VIHITTY tuhon omaksi ja NYT on JOKAISEN uskovaisen POISTUTTAVA sieltä HETI!!!!!!!!!! siellä oleminen on SYNTI!!!!!!!!!!! PISTE!!!
- Anonyymi
Jeesus sanoi: Minä lähetän teidät kuin lampaat susien keskelle!
Olkaa siis viisaita kuin käärmeet ja viattomia kuin kyyhkyset
Jeesus sanoi: Maailmassa teillä on ahdistus, mutta olkaa turvassa. Minä olen voittanut maailman!
Jeesus Kristus Herramme tarkalleen tiesi millaiseen maailmaan Hän meidät lähetti!
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1261720
- 1051205
Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!
https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro1381081- 49989
- 128887
Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?
Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni51880Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan
Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v240858Helsingin Mäntymäki muuttui Kultajuhlan jälkeen kaatopaikaksi.
Mitä se kertoo jääkiokosta ja lätkäfaneista? Saikkua huomenna huusi fani yöllä?70745Pridekulkue kiellettävä?
Näin täällä suoraan vaaditaan. Perusteina mitä mielikuvituksellisimmat tarinat. No, miksi ihmeessä kukaan ei ole samalla178739Mä oon tyytyväinen, että ei ole enää tunteita.
Samalla tajusin, että sun kohdalla tykkäsin enemmän niistä tunteista kuin sinusta persoonana. Halusin väkisin nähdä sinu55719
