Suomen Herra Tasavallan presidentti Stubb on kuulemma terve ja kykenee hoitelemaan tehtävänsä. Kylläpä oli helpottava uutinen ja onhan se hyvä kuulla tuollainen asia.
Pääministeri Petteri Orpo sanoo, ettei uusia leikkauksia tarvita.
Onko tämä nyt kaikille selvä asia?
Pääministeri Petteri Orpo sanoo, ettei uusia leikkauksia tarvita.
Onko tämä nyt kaikille selvä asia?
Vastaukset 7
Vanhimmat
Kyllä kai jokainen on jo huomannut, ettei tämä Stubb vaikuta kovin presidentilliseltä. Mopo tuppaa mutkittelemaan ihan liikaa ja uskottavuus on haihtui taivaan tuuliin jo heti ensimetreiltä. Poikahan höpöttelee välillä vallan hurjia.
Orpo ei kai kuitenkaan tarkoittanut, että Stubbia pitäisi leikata. En ole minkäänlainen lääkäri, enkä siis tiedä voisiko tuota käytöstä korjata leikkauksella. Lobotomiakin taitaa olla sellainen, että se vie toiseen äärimmäisyyteen eli siitä ei ehkä olisi vastaavaa hyötyä.
Koetetaan pärjätä ilman presidenttiä, siedetään seuraavat kuusi vuotta tätä "pellehermannia" ( anteeksi Veijo Pasanen) ja otetaan opiksi seuraaviin pressanvaaleihin mennessä.
Tuli muuten mieleen, että kun meillä on tällainen "hauska" kokoomustaustainen tyyppi ns. presidenttinä ja "pakon" edessä "oikeudenmukaisesti" leikkaava, kokoomuslainen pääministeri, niin voimmekohan odottaa tulevissa vaaleissa jonkinlaista vasta-aaltoa?
🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
🔞 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
Oiskohan järkevämpää tehdä terveystutkimus kaikille ehdokkaille ennen vaaleja, niin tietää mitä äänestää.
No ainakin käyttäytymiseen liittyvää tutkimustahan voi jokainen tehdä seuraamalla ehdokkaan käyttäytymistä vaalityössä.
Ilmeisesti tuo heppu hurmasi tämän sopivasti pösilön kansan.
Kun katsoi Suomen presidentin virallista valtiovierailua Ruotsiin, tuli mieleen että on meillä nyt ainakin edustavampi presidenttipari kuin olisi ollut kilpailijan voittaessa.
Ei tarvinnut tuntea myötähäpeää.
Trumppi pitäis laittaa pakkopaitaan ja viedä lääkärintarkastukseen hyvissä ajoin ennen vaaleja.
😍😋😍😋😍😋😍😋😍
🍒 Kuumat tytöt odottavat sinua -> https://wbze.de/sexygirls?18380678
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞