Onko Skoda 120L vm. 1983 keräilyauto?

Itselläni on sellainen, vähän ajettu. Säilytetty lämpimässä tallissa. Onko näillä vanhoilla yksilöillä keräilyarvoa?
3271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No on kyllä. Vapuksi ajeleen !

Äänestä
  • 🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑

    🍑 ­­­N­y­­­m­­f­o­­m­a­a­­­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21

    🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Naapurin vanhalla isännällä oli aikoinaan 40 vuotta vanha Opel Kadett. Se oli aivan kuinmpakasta vedetty.
Isäntä kävi Opelin liikkeessä katselemassa uusia autoja, ja liikkeen myyjä olisi halunnut tuon vanhan auton liikkeeseen näyteikkunaan näytille ja lupasi isännälle vaihdossa uuden Opelin.
Mitenkäjän tuo onnistuisi Skodan liikkeessä jos olisi pakasta vedetty Skoda 120L. Antaisivatko Uuden Skodan päikseen, ja vanha Skoda tulisi näyteikkunaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Itselläni on sellainen, vähän ajettu. Säilytetty lämpimässä tallissa. Onko näillä vanhoilla yksilöillä keräilyarvoa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu