Voiko olla olemassa römpsämehua?

Anonyymi-ap

Kun oon nähnyt videoita, joissa nainen laukeaa ja römpästä suihkuaa nestettä. Niin onko se k*usta vai ihan oikeaa römppämehua?

t. Macronymouz

7

436

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Pissit lentää pitää juua palion ennakoon

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Kai siinä naisen kunnon squirt orgasmissa kramppaa kaikki alapään lihakset. Eli kaikki elimet mitä alapäässä tuottaa kosteutta tai nestettä, syytää sitä ulos orgasmin intensiivisellä hetkellä. Eli se on uloslentävä tavara on coctail alapään kaikista nesteistä.

    • Anonyymi

      Kusta se on, ennen pitää tankata nesteitä huolella

    • Anonyymi

      U­­us­­­i s­eksiteatteri avautu­­u Su­­ome­­en! Ku­­tsumme kaikk­i­­­. Il­­­mo­­­it­tau­­tum­­­ine­­­n ryhmä­­­ämm­­e tä­äl­­lä 👉 http://arara-ik.com/H/H9m0W3

    • Jos oikein paljon lentää kirkasta nestettä, niin se taitaa olla pissaa, mutta on myös olemassa myös naisten ejakulaatio, jossa lentää nestettä Skenen rauhasista. Leffoissa saattaa lentää molempia.

      https://www.hyvakysymys.fi/artikkeli/mita-squirttaaminen-tarkoittaa/

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sannan kirja USA:n bestseller!

      "Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä
      Maailman menoa
      144
      11263
    2. Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa

      Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on
      Yrittäjyys
      157
      10371
    3. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

      ...ei tykänny Sanna Marinista
      Maailman menoa
      27
      8053
    4. Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki

      Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h
      Maailman menoa
      197
      6598
    5. Metsäalan rikolliset

      Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.
      Sotkamo
      54
      5769
    6. Milloin viimeksi näit kaivattusi?

      Toimisitko nyt toisin kuin siinä tilanteessa teit?
      Ikävä
      88
      5238
    7. Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"

      Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..
      Maailman menoa
      158
      4493
    8. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      31
      4286
    9. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      81
      4132
    10. Maahanmuuttajat torjuvat marjanpoiminnan - "emme ole rottia"

      Ruotsalaisen journalistin selvitys paljasti, miksi maahanmuuttajat kieltäytyvät työstä. Taustalla vaikuttavat kulttuuris
      Maailman menoa
      138
      3682
    Aihe