Mummon näköinen

15234
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Vanha nainen ei virkeämmäksi virkoa ryyppyreissun jälkeen.

Äänestä
  • no niin persupakkomielteinen persuista pihalle potkittu rotuopin julistaja, nappi huuleen, nalle kainaloon, tuti suuhun ja tutimaan että jaksat aamulla nousta taas reippaana poikana itkemään persujen perään.

    Äänestä

Perui esiintymiset turvallisuuteen vedoten eikä ihme esim. skitsojen persuista pihalle potkittujen natsien stalkatessa ja vainotessa häntä 24/7 suoli24 palstoilla,,,

Äänestä
  • Päähänpinttymän valtaaama persu on saanut henkilökohtauksen. Purha tärisee sen vuoksi, että vastuu on kauhea asia vastuuttomalle.

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Päähänpinttymän valtaaama persu on saanut henkilökohtauksen. Purha tärisee sen vuoksi, että vastuu on kauhea asia vastuuttomalle.

    Kohiseeko koski, puuppaako kimmiä ap? Voi reppanaa,,

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Päähänpinttymän valtaaama persu on saanut henkilökohtauksen. Purha tärisee sen vuoksi, että vastuu on kauhea asia vastuuttomalle.

    Mitäs sitä ****lle muuta? Sen lisäksi että vttuilet tavoillesi uskollisena luotsinpestin suojista ihmisille jotka vastaavat sinun provoihisi joilla niitä vastauksia kalastelet saaden raivarit niitä saadessasi..

    Äänestä

  • "Purran oli alun perin määrä pitää lauantaina kaksi yleisötilaisuutta Varsinais-Suomessa. Puolueen lauantaiaamuna julkaisemassa viestissä ei kerrottu, miksi tilaisuudet oli peruttu.

    – Kyse oli omaan turvallisuuteeni liittyvästä kokonaisarviosta, johon ainoastaan tämä Vornasen tapaus oli piste i:n päälle, Purra sanoi sunnuntaina.

    Purra jatkoi, ettei hän voi avata turvallisuuteen liittyviä yksityiskohtia."

    Äänestä

Muijasi on isomummosi näköinen.

Äänestä

Hyvin huomaa persujen älykkyysosamäärän näissä puujalkavastauksissaan...

1Äänestä

Purra piiloutui eduskuntaryhmänsä taakse eikä ota mitään kantaa ampumistapaukseen.
Hetihän tuollainen ampuja pitäisi heivata hevonkuuseen jos purralla olisi yhtään selkärankaa ja johtajuutta!
Ehkäpä sakset✂️ sopivat blondisöpöliinin händyihin sitten paremmin ja jussi kuorruttaa naaman sitten myöhemmin.

Äänestä
  • Tuominnut asian päiviä sitten mutta sehän ei sinulle skitsolle mene perille.

    Äänestä

  • "Varsinaisen harhaluuloisuushäiriön tärkein oire on pysyvä harhaluulo, joka muistuttaa lähinnä päähänpinttymää eli pakkomiellettä.

    Häiriö on psykoottinen tila, koska mitkään vastakkaiset todistelut eivät voi horjuttaa uskoa harhaluuloon, ja havainnot tulkitaan aina tukemaan harhaluuloa.

    Harhaluuloisuushäiriöstä kärsivällä on alttius tulkita ympäristön tapahtumat ja ihmisten eleet tavalla, joka tukee heidän uskojaan. Tuloksena ovat riitaisat väittelyt ja kaikkien osapuolten ärtyneisyys."

    ...ja kaikki s24 palstat persujen maalittamiselle valjastanut persuista pihalle potkittu s24 trolli kyseessä.

    Äänestä

purha eli suomeksi kanttipää ei ole sanonut mitään tästä tuoreimmasta persuilusta. Perusjohto tekee harvoin mitään järkeviä toimia, mutta nyt oli hiljaisuus paikallaan. Hyvä ja kiitos Purhalle ja muulle johdolle.

Äänestä
  • Jospa nuo nuoret pojat saavat Purrankin nuortumaan matkan aikana...

    Äänestä

  • Anonyymi00020 kirjoitti:

    Jospa nuo nuoret pojat saavat Purrankin nuortumaan matkan aikana...

    Pojat panee parastaan ja Riikalle tapahtuu hyviä asioita.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kyllä on vanhentunut


https://www.is.fi/politiikka/art-2000010391889.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu