Miesparka sekosi lukemalla Scripta-blogia

Eikö olisi parempi, ettei Vornanen olisi koskaan kuullutkaan Persuista?

Olisi edelleen onnellisesti konstaapelina.
378
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Maho-Purra on alv-kuningatar, saksikäsihullu ja nyt myös pistooli-Vornasen esikuva...

Äänestä
  • 😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋

    🍒 ­­N­y­­­m­­­f­­­o­­m­­a­a­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Ei paljoa aikaa taaksepäin, kun se yksi ajoi väkijoukkoon autolla.
Ei noilla psyyke näy kestävän🤔

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Eikö olisi parempi, ettei Vornanen olisi koskaan kuullutkaan Persuista?

Olisi edelleen onnellisesti konstaapelina.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu