Maa vaan pölähti. Taidan aina silloin tällöin täräyttää nimittäin oli sen verran mukava tunne.
Paukautin pistoolilla maahan täräytyksen.
Anonyymi-ap
9241
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Mee hesan yöhön täräyttelemään yks yö putkaa vaan ja vapaaksi
😋😍😋😍😋😍😋😍😋
🔞 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18393256p
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Vornasten tekemisestä tulee hyvä olo.
Timo antoi kaikille ahdistuneille miehille lääkkeen joka auttaa varmasti.
Höhliä riittää. Enemmän niitä teräaseita on liikkeellä kaikkialla. Marketin keittiöosastolta voit tempaista kauppareissulla tosi terävän veitsen mukaasi, ja sillä vaan sitten pahantekoon. Ei tarvitse hakea lupia. Aselain kiristäjäintoiset ovat pöljiä, ja terveen ajattelukyvyn jarruja. Provosoivat vain intoiselle luontaista kilpailuviettiä, ja haluavat lopettaa lopunkin kehityksen Suomen maasta. Ihmisen on oltava pääsääntöisesti vapaa päättämään teoistaan. Jos luotto menee, niin rikkurit laitettava linnaan. Ei ole syytä rangaista normaalisti harrastuksissaan ja muissa toimissaan tervejärkisesti käyttäytyviä kansalaisia.
Aselakiakin kiristetty kommunistien SDP:n ja viherhöpelöiden toimesta jo riittävän monta kertaa. Ei senkaltaisessa ole mitään järkevää perustetta. Taidan muuttaa Alaskaan tai Arizonaan. Pitäkää tunkkinne.
HESAN KIPPOLAT ON VARATTU SÄÄLITTÄVIEN KYTTIEN ESIKUVALLE TEX WILLER ALIAS VORNASELLE JA KYTTÄ ON KYTTÄ VAPAALLA, LOMALLA, ELÄKKEELLÄKIN. MUT SUOJATIE SIPILÄT OIS NAMIA TEHÄ LYKKY LYKET ÄIJÄ LENTÄÄ VARJO JÄÄ.
Huuto ja ääni ei pelota, voimaa olla pittää!! 😄😅😜
Intersektionaalinen feminismi vaikuttaa jo näköjään väliaivojen pohjaosaan. On todella vakavaa, kun evoluutio on menossa siihen suuntaan, että reiluus ja rehellisyys katoaa. <kierot tavat ja kukkahatut> saavat liikaaa valtaa. Kyllä olisi suotavaa, ja vähintäänkin toivottavaa, että hörhöröyhelöajatuksissaan olevat katsoisivat peiliin. Ken on maassa kaunehin. Noita kysyy peililtä niin. Uhri joutuu myrkkyomenan syöjäksi!
Tavataan Lieksan kippolassa. Olen juuri lähdössä sinne.