Naiseni on kertonut fantasiansa. Haluaisi että murtautuisin muka kotiin hiihtomaski päässä ja ottaisin hänet väkisin. Sekä toinen pieni fantasia hänellä olisi saada kahta miestä yhtäaikaa.
Olenkin pohtinut, että jos löytäisin toisen miehen kaverikseni. Murtautuisin kotiin ja alottaisin naiseni väkisinmakaamisen maski päässä. Ja sopivalla hetkellä toinen mies tulisi naiselle yllätyksenä toisesta huoneesta. Sitä ennen kääntäisin naiseni itseni päälle ratsastmaan ja tarttuisin häntä päästä rajummin. Samalla kun olet naiseni pillussa, niin toinen mies painaisi kyrpänsä naiseni anaaliin. Nussittaisiin aikamme naistani röyhkeästi ja poistuisimme lopuksi asunnosta.
Rosvoleikki
4
544
Vastaukset
- Anonyymi
Tyttöystävälläni samanlaiset fantasiat. Yhdistämällä nuo saattaisi tulla härski yllätys tyrtökaverille. Löytyiskiköhän jostain miestä, joka suostuisi panemaan maski päässä hiukan lihavaa tyttöystävääni kanssani tunteettomasti.
- Anonyymi
Tuohan kuulostaa aika hauskalle tavalle yllättää kumppani.
Mistäpäin olette?
M42 Satakunta saattaisi tulla mielellään- Anonyymi
Aina parempi, jos tyttöystävää/vaimoa kiihottaa tällainen leikki, ja sitten sovitusti kaksi tai kolme tuntematonta miestä hyökkää, köyttää poikaystävän/aviomiehen katselijaksi ja sitten tuntemattomat "roistot" nussivat kunnolla ja tunteettomasti paljailla kyrvillään oikein kunnolla yllätetyn tyttöystävän/vaimon miehensä avuttoman katselun alla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu3853253Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä
Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä3151526En kadu sitä, että kohtasin hänet
mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n841322- 1081311
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi991305Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..
...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n591255- 481155
Helena Koivu : Ja kohta mennään taas
Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi801062Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."
Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa26965- 33857