🥰🧊🥤 vesi lounasjuomana maistuu paljon hienostuneemmalta, kun seassa kilisee jääpalaset! Tämän kesän ensimmäinen jääpalajuoma.
Valkovuokotkin kukkivat jo💮👍 Kesärenkaatkin optimistisesti alle tänään vaikka keskiviikkona on luvattu yöpakkasta.
Pienillä asioilla ylellisyyttä arkeen
10
209
Vastaukset
- Anonyymi
Morjens susi❤️❤️❤️
- Anonyymi
Fanitatko miestä ihan kokopäiväisesti ns?
Eikö sulla ole muuta tekemistä kauniina kevätpäivänä kuin kyttiä täällä kirjoituksia ja keksiä niistä omalaatuisia tarinoita. En ole susi. Minä ja susi ollaan eri sukupuoltakin. Mun profiilissa, joka näkyy klikkaamalla lounas.ajatus tekstiä lukee näin:
"Olen nainen ja kaipaan täällä miestä, jonka kanssa tutustuttiin ylitöissä. Olen hänen kanssaan syönyt lounaaksi cajun broileria Sellossa."
- Anonyymi
Lähde TÖIHIN.
- Anonyymi
Käy sä puhuun oma tyä takasin? Sivusta ja ei taida auttaa multinikkimiehen profiileille urputus
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Käy sä puhuun oma tyä takasin? Sivusta ja ei taida auttaa multinikkimiehen profiileille urputus
Osaan nauttia ihan pienistäkin asioista
Ja pinna pidempi
Ne hermot. . . Anonyymi kirjoitti:
Käy sä puhuun oma tyä takasin? Sivusta ja ei taida auttaa multinikkimiehen profiileille urputus
Huokaus! Luulijat taas luulee omiaan. Tekeekö tuo toisten kirjoittajien haukkuminen olon jotenkin paremmaksi? Sinne sun kopperoon ei tule yhtään enempää vipinää vaikka kirjoittaisit tänne päällä seisten.
Aloittaja ei ole mies, eikä mulla ole muita profiileja kuin tämä yksi.
- Anonyymi
Ihanaa! Laitetaanko kukkamekot päälle ja lauletaan korkkarit kattoon? Sit lakataan kynnet hih
Ei ollut veden seassa jääpalasia eilisessä lounaspaikassa. Muuten oli oikein piristävää pitkästä aikaa käydä noutopöydän herkkujen äärellä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1721157
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän132867- 84803
- 51738
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?44595Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk55549Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä296548Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t219513- 50504
Pakkomielle
Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs45492
