Hyvä uutinen

4247
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Oli mukavaa saada tietoa, että kartellitaksit ovat ohi sivistysvaltiossa.

Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Noinko on? Luulosi eivät ole tiedon väärti:
    Helsingin Satama sai tarpeekseen taksi­kaaoksesta: Olympia­terminaali siirtyy Helsinki-Vantaan malliin

    https://www.hs.fi/kaupunki/art-2000010408543.html

    Hienoa, että laatua on herätty valvomaan myös Olympiaterminaalin asemalla.
    Harmaa talous - musta tulevaisuus.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Hienoa, että laatua on herätty valvomaan myös Olympiaterminaalin asemalla.
    Harmaa talous - musta tulevaisuus.

    musta nahka, musta tulevaisuus.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

https://keskustelu.suomi24.fi/ajoneuvot-ja-liikenne/liikenne/taksit
HIENOA !!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu