On se kun saa olla rauhassa kotona ja tehdä mistä tykkää. Kunpa saisin vielä sinut saman katon alle, niin 😊👌🏻
Päivän nautinnoista parhain
5
304
Vastaukset
- Anonyymi
Hyi hitto
- Anonyymi
Älä muuta sano.
- Anonyymi
Se on kyllä aika kivaa semmoinen oleilu omissa oloissa ja niinkun sanoit Kullan kanssa vieläkin kivempaa. Hieno tuo sinun piirustus katselin äsken.
- Anonyymi
Timid_Pipo_Manga kirjoitti:
Kiitos 🙏🏻
Taidat olla yhtä tyhmä kuin kuvasi antaa ymmärtää?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1505148Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv832742Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?861735Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko91206- 49956
- 66902
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu122883- 21883
Yhteen hiileen velanottoveljet V P K
Tytäryhtiöissä palaa julkista rahaa ja vastuuttomuuden takia -ei pakollisten -kuntalain edellyttämien asioiden takia! N75862Mitä tarkoitat
”Silti koen sinulta puuttuvan jotain, joka kutsuu minua antamaan sinulle juuri sitä.”23828
