Näin kaupassa naisen. Katselin häntä pitkään. Menin naisen luokse ja pyysin häntä wc-tiloihin. Nainen suostui ja niin menimme inva-vessaan. Riisuin naisen housut ja avasin itseltäni vyön. Työnnyin naisen sisään ja työntelin pari kertaa kunnes laukesin. Nainen oli vähän pettyneen näköinen. Nostin housut ja lähdin pois. Autossa minua nauratti hirveästi.. Helppoja nuo naiset..
Nainen kaupassa
Pornohiirimies
1
16632
Vastaukset
- justiinsa...
Ja sitte sä heräsit.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1054054Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv562280Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?741600Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko51054- 66834
- 20784
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu117778- 39762
Olisin valmis tutustumaan uudelleen
En menneisyyden kautta vaan haluaisin tutustua ihmiseen, jollaiseksi olet kasvanut.49748- 62748