Aluksi täytyy sanoa että en tiennyt tällaista foorumipalstaa olevankaan. Kaveriporukassa (naisia) oli puhetta tosi tyhmistä jutuista. Olen siis nainen. Yksi sanoi että kaikkein idiottimaisimmat jutut löytyy suomi24-keskusteluista. Nimenomaan seksipuolella. Tulin uteliaisuuttani katsomaan ja totta se on! Selvästi on havaittavissa joillakin kirjoittajilla (jos kirjainsotkua kirjoiitamiseksi voi sanoa) on täysin virikkeetön elämä. Se on hyvin haitallista.
Mutta se koko. Kun haen yhden yön suhdetta otan mieluummin miehen jolla on iso vaikka tyyppi ei muuten paljon kiinnostaisi. Olen onnistunut arvioimaan vehkeen koon aika hyvin. Yhden yön jutuissa haen kunnon tyydytystä ja himokasta hurjastelua. Iso uljaana seisova kulli saa minut todella kuumaksi. Mutta aina oikein iso ei aina tunnu hyvältä kovassa kyydissä.
Jos ihastun mieheen, en ajattele kullin kokoa ollenkaan. Esimerkiksi miehen minulle sopiva tuoksu voi melkein huumata minut. Olen saanut kokea isoja (joskus liian), normikokoisia ja pieniä (joskus vähän liian pieniä) kaluja. Kestävässä parisuhteessa kulli ei ratkaise.
Onhan koolla väliä tai ei...
Anonyymi-ap
0
616
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 521987
- 621912
SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p121445- 611251
- 501219
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?41845Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.118707Toivoisitko
Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit88707Sotekeskus
Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit33678- 40643