https://tyomarkkinatori.fi/henkiloasiakkaat/avoimet-tyopaikat/d014cf37-d24e-417c-babe-a1cb42af832f/fi
Hk hakkeen teurastaja ja naudan lihan leikkaajia outokumpuun
Kokemuksia työstä?
Jääkö traumoja?
Miten nauta terautetaan tuolla?
Teurastaja ja lihan leikkaajia haetaan
6
528
Vastaukset
- Anonyymi
Ei HK hae hakkeen teurastajia eikä nautaa terauteta.
- Anonyymi
Ei mahda löytyä.puolalaisiahan siellä nytkin on kun ovat niin kovia tekemää. Konkurssi kypsä firma alkaa olla tuokin kun S kauppa vedättää ja tuo kohta Coop nautaa. Suurin ihme on se kun maailman halvimmasta raaka aineesta tehdään maailman kalleinta ruokaa.
- Anonyymi
Naudat loppuvat pian kun viljelijöille ei jää viivan alle kulujen jälkeen juuri mitään.
- Anonyymi
Luulisi löytyvän kun saavat paperimiesten palkkaa. Viljelijät raatavat raaka aineen ilmaiseksi niin pitkään kuin kamelin selkä katkee.
- Anonyymi
Kovia ne on palkkojaan kehumaan,ennemmin atrialle myyn
- Anonyymi
Tosiasia on, jotta kaikki eivät pysty moiseen työhön. Itsekään en lähtisi siihen isollakaan palkalla. Liha maistuu silti.....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1616180Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv872779Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?921771Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko91216- 491005
- 66912
Mitä tarkoitat
”Silti koen sinulta puuttuvan jotain, joka kutsuu minua antamaan sinulle juuri sitä.”23908- 21903
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu122903Yhteen hiileen velanottoveljet V P K
Tytäryhtiöissä palaa julkista rahaa ja vastuuttomuuden takia -ei pakollisten -kuntalain edellyttämien asioiden takia! N75883