Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Panisitko?

77227
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

teerhakkaat rinnat ja naama kuin ihmisellä. Miksikäs ei!

Äänestä

No kyllä panisin!aivan mahtava pylly tällä tytöllä!molempiin reikiin tekisi mieli.

Äänestä

Kyllähän tuota takaapäin olisi ilo nussia!!!!

Äänestä

Hyi vittu,mikä monsteri tarjoaa vahvasti takavittuista reikäänsä.Siis oikeasti hyi saatana mikä viidakkoeläin.

Äänestä

No perseeseen ainakin panisin!
Mukavan kireän näköinen ruusu, jota olis mukava vähän löysentää. Tuosta takavitusta en oikein tiedä...tuskin jaksaisi kiinnostaa noin kireän anuksen jälkeen!

Äänestä

tissit,muuten 6

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mä ainakin kirjoitti:

Tekeekö mieli?

http://nshoneys.com/hosted1/hs/gals/nydia-csuhany-bathing/index.php?id=101930

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu