Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Nielen

Harrastimme poikakaverini kanssa suuseksiä ja toimituksen jälkeen nielin "lastin". Poikakaverini piti tätä kuvottavana.Onko muilla naisilla kokemuksia,mitä mieltä kumppaninne on ollut asiasta.
64689
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Vaikka pyysitkin vastausta naisilta kommentoin miehenä asiaa hiukan. Meillä miehilläkin jokaisella on omat näkemyksen asiasta, mutta jos haluaa nillä lastin toimituksen jälkeen se on jokaisen oma asia. Vaikka poikaystäväsi ei pidäkkään siitä mutta sinä pidät se on sinun asia.
Mielestäni se on erittäin eroottista kun nainen nielee lastin sesion jälkeen. Meillä näin tapahtuu joka kerta :)

Äänestä

Olen pari kertaa niellyt, mutta ei ollut mun juttu. Pidän kyllä suihin otosta erittäin paljon(ja kumppanini myös ;)). Otan kaiken lastin suuhun siististi, mutta käyn sylkemässä pois.

Makuasioista ei voi kiistellä... ;)

Äänestä

... varmasti nielisin

Äänestä

Meillä joko niellään tai sit lauetaan johonkin- musta se on äärimmäisen kiihoittavaa...
Poikaystävä vaan session jälkeen kammoksuu ajatusta suutelusta tms hyväilystä jos paikat on ihan mällissä (ymmärrän kyllä häntä).

Äänestä

Mua naurattaa kun ystävättäreni kammoksuvat asiaa. Tosinainen nielee! Se on kiihottavaa kummallekin osapuolelle ja siitä pitää oppia vaan tykkäämään niin se sujuu. Ihanaa.. koskahan taas joku mies laukeis suuhun varottamatta ;)

Äänestä
  • "Mua naurattaa kun ystävättäreni kammoksuvat asiaa. Tosinainen nielee!" "Se on kiihottavaa kummallekin osapuolelle"
    Vai naurattaa. Noh, mua ei naurata yhtään. Miksi nielisin jotain sellaista mitä inhoan ja sitten vielä oksennan. kiihottakohan miestä viellä kun oksennukset lilluu miehen vatsalla. sama on pinaattikeiton kanssa, en niele sitä koska se oksettaa.. ja muistaakseni viesti ketjun aloitta kirjoitti että hänen miehensä pitää sitä kamalana ja niin varmasti moni muukin mutta varsinkin naiset. toiset tykkää spermasta, toiset tikkareista mutta makuasioista ei voi kun kiistellä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


peppi kirjoitti:

Harrastimme poikakaverini kanssa suuseksiä ja toimituksen jälkeen nielin "lastin". Poikakaverini piti tätä kuvottavana.Onko muilla naisilla kokemuksia,mitä mieltä kumppaninne on ollut asiasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu