Kukaan ei tainnutkaan käydä persujen performanssimestarin kimppuun. Syyllistyikö persu jälleen siis valehteluun?
Valehteliko performanssimestari Tyrkkynen?
Anonyymi-ap
21215
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Kukaan ei voita vasuvosukomuja.
https://www.youtube.com/watch?v=EerX9Z-ylU0
Toiset vasut ryyppää työaikanaan/marini toiset lentää saasteettomasti ja verottomasti, täydellä palkalla.
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000008476514.html
Onko korkki jo auki?
Miksi puolustelet persujen harjoittamaa valehtelua?
Onko jo kiljut juotu vasukka ?
https://www.youtube.com/watch?v=Ue_eiqJ6ruc
Alan Tynkkysestä persujen seuraava puheenjohtaja? Persukenttä kyllä hyväksyy, kunhan Riikka irvistää asian puolesta ja penSSa-Mauri jyrähtää.
Ai tarkoitatko Taksi-Mauria?
Näin lehdet ovat kertoneet että asiassa ei tosiasiassa ollut mitään hyökkäysushkaa, vaan että Tynkkynen oli mennyt työntämään kameran suurinpiirtein vastapuolen naamaan kiinni. Jotain asiasta kertoo että hän ei tehnyt asiasta rikosilmoitusta eikä myöskään suostunut luovuttamaan tilanteesta kuvattuja nauhoja poliisille.
Se taas etteä Tynkkynen väittää että kyseessä olisi ollut vassareiden hyökkäys on vain hänen oma näkemys asiasta. Aivan hyvin voidaan väittää että kyseessä oli persuja äänestäneet, jotka olivat pettyneet siihen että bensan hinta ei tipukkaan yhteen euroon kuten persut olivat vaalikampanjassa moneen ääneen luvanneet.
Juu. Näin taisi olla. Seuraava gallup kertoo taas tylyä kieltä siitä, miten persujen kannatus putoaa edelleen.
vuosikausiahan on ns.homotutkasta huhuja kuulunut mutta miltä näyttää se homokamera??
Lapinlahden Linnut olivat aikaansa edellä näiden Vornasten ja Tynkkysten kohdilla....
"Lapinlahden Linnut - Jurrikamera"
https://www.youtube.com/watch?v=o_ISyAnAAjo
Kyllä valehteli
Tässä keskustelussa asiaa on käsitelty monelta kantilta, https://keskustelu.suomi24.fi/t/18476248/tynkkynen-valehteli-jalleen-kukaan-ei-kaynyt-kasiksi-homopoikaan
Onko joku kuullut Tynkkysen puhuvan joskus totta? Onko joku muka kuullut??
SEBU AIHETTAA KIIMAA.
PALLITKIN SEISOO.
HAHHAHHAAA.
JA POOOIS.
Niinkö tekee? No se varmaan selittääkin oman kommenttisi.
Sebastian ei koskaan valehtele. Hän on antaumuksellinen kristitty patriootti eikä mikään wokesuvakkihuora.
BB Tynkkynen ei valehtele. Hän kertoo vain vaihtoehtoisia totuuksia.
Taitavasti tai myötämielisesti vedätti poliisia.
TeflonPersut hylkivät totuutta.
Sebastian on karkaistu kovaksi kuin Kruppin teräs eikä pienistä hätkähdä .
Totuus on myrkkyä persupopulisteille.