Ylivieskassa kahvipannu kuumana

Tytärtä odottelevat saapuvaksi kahvipöytään.
11213
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Huono keli, ei voi laskeutua helikopterilla pihaan.

Äänestä

Ylivieska on ihan kiva kaupunki.

Äänestä
  • Mistä kohtaa on kiva kaupunki?

    Äänestä

Hannu tulee kaffelle kun hommat loppu

Äänestä
  • 15:34 Mitä hommat loppuu?

    Äänestä

Ketäs siellä Ylivieskassa asuu?

Äänestä
  • Asuuko siellä Ylivieskassa vielä joku, mä kun luulin jo kaikkien muuttaneen sieltä tuppukylästä pois?

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Asuuko siellä Ylivieskassa vielä joku, mä kun luulin jo kaikkien muuttaneen sieltä tuppukylästä pois?

    Ei asu ainakaan Sofian ydinperhettä.

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Ei asu ainakaan Sofian ydinperhettä.

    Sillä mitään ydinperhettä ole koskaan ollut ja juoppo alkoholisti isä ,joka vielä oli väkivaltainen näin kertoi Sofia itse.On sisar ja velipuolija,kenen miesten kanssa niitä lie hänen äitinsä tehnyt ?

    Äänestä

Taitaa jäädä Äitienpäivä ruusut saamatta.

Äänestä

"haluan perheen ja läsnäolevan miehen"

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tytärtä odottelevat saapuvaksi kahvipöytään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu