Hautausmaa ilkivalta Joutseno

Anonyymi-ap

Kukaan ei tiedä tai tunne tuota pyörällä liikkuvaa kaksikkoa, joka varastaa
kukkia ja muistoesineitä haudoilta.

15

648

    Vastaukset 15

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      ValvontaKamerat pitää laittaa toimimaan, niin Syylliset löytyy Heti !

    • Anonyymi

      Raiskaajanaiset ovat todellisuutta, usein he raiskaavat toisia naisia provosoimalle miehen raiskaamaan.
      Tämä harvoin onnistuu. Mies eristetään ja hänestä aletaan tehdä naisten sylkykuppia. Tässä asiassa auttavat ns. tyttöjen yhtenäisyysporukat. He ovat usein rikollisia jotain moottoripyöräjengiläisiä tai feministejä jotka toimivat yhteistyössä Putinistien ja kommunistien kanssa. Homomiehet ovat yksi lenkki tässä ketjussa.

      Joskus nämä raiskaajanaiset pyrkivät etsimään miehelle kohteeksi jonkun naisen jota he inhoavat porukalla! Yleensä nainen tai tämä naisjengi inhoaa molempia. Niissä tapauksissa joissa kyse on politiikasta yleensä kumpikin osapuoli on rikkonut jotain poliittisen liikkeen käskyjä tai sääntöjä samoin moottoripyöräjengien tapauksessa. Naisia on jäseninä myös Helvetin enkeleissä mutta ei näkyvästi jengiliiveihin pukeutuneena usein he toimivat tällöin prostituoituina.

      Raiskaushanke harvoin onnistuu ja siihen kuuluu myös miehen maalittaminen jo valmiina raiskaajaksi, tässä mies tapauksessa miehen oletetaan raiskaavan koska mainekin on jo valmiina. Maalitus on yksi menetelmä, että naiset saadaan vihaamaan miestä.

      Helvetin enkeleit puolestaan ovat okkultistinen järjestö jolta taas mahdollisesti Putinitisit ostavat palveluksia. Mahdollisesti oikeudenkäynnissä salaiseksi julistettujen pöytäkirjojen perusteella Helvetin enkeleitä ei luokiteltu rikollisjärjestöksi uskonnonvapauspykälän perusteella. Tästä syystä uskonnonvapauspykälä olisi syytä purkaa Suomessa.

      • Anonyymi

        Kirjoititko tuon kaiken vehnäjauhon voimalla?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kirjoititko tuon kaiken vehnäjauhon voimalla?

        -😂-


      • Anonyymi00009
        Anonyymi kirjoitti:

        Kirjoititko tuon kaiken vehnäjauhon voimalla?

        eiköhän nuo kivien kaatajat ole lehtolapsia suurin osa


    • Anonyymi

      Kumma kun paria henkilöä saada kiinni, kun ovat jo toista vuotta terrorisoimeet hautausmaata. Nii n kirjoittaa iIltasanomat tänään..

    • Anonyymi

      Juu, on hieman hämmentävää:) Joutseno on iso paikka ja poliisivoimat kaukana.

    • Anonyymi

      Toki tähän voidaan lisätä, että Ukrainan lippu häviää aina tuosta Lappeenrannan "eduskuntatalon" edestä ja ei saada tilannetta haltuun? No, eihän siinä nyt kameroita ole ja poliisi... hym. aika liki.

    • Anonyymi00008

      kyllä olisi pesäpallomailalla töitä kun pojat kohdalle sattuu, ei kävele enään sen jälkeen

      • Anonyymi00010

        Ja sinä kävelet sen jälkeen sisäpihalla ympyrää. Tunnin ulkoilu ja sitten takaisin sepän verhoilemaan yksiöösi.


    • Anonyymi00011
    • Anonyymi00012

      Kyllä ne kiinni saadaan on sen verran juorupitäjä.

      • Anonyymi00013

        No ei kyllä siltä vaikuta. Tärkeämpää taitaa taas olla autoilijoiden lievistä ylinopeuksista sakottaminen kuin näiden kakaroiden kiinni saanti.


    • Anonyymi00014

      Jokohan tekijöiden identiteetti on poliisin tiedossa ?

      • Anonyymi00015

        Kyllä, mutta suuri yleisö haluaa tietää kenen vapaankasvatuksen hedelmiä nää oli..


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 124
      1335
    2. Hei, voitko kuunnella

      Voisitko auttaa minua selvittämään asioita? En halua ajaa sinua hulluuteen kanssani, en sitoa sinua, en esittää vaatimu
      Ikävä
      141
      1219
    3. Joku porukka lähtenyt täältä

      Ihmeen hiljainen on palsta nyt. Yleensä tänne tulvii aloituksia yms, mutta nyt on kyllä erikoisen hiljaista.
      Ikävä
      233
      1111
    4. Costa Rica on tympeän makuinen kahvi

      Ostin kahvin hinnan romahduksen kunniaksi Costa Rican "Premium Blendiä". Piti olla sataprosenttista arabialaista. No ain
      Maailman menoa
      63
      1110
    5. Se kun olit pitkästä aikaa silmieni edessä

      Oli kyllä sykähdyttävää. Tiedätkö, mikä laittaa minut ikävöimään sinua? Kun palautan mieleeni valtavan ihanan olemuksen,
      Ikävä
      57
      986
    6. Minä vuonna olet syntynyt?

      😊
      Ikävä
      63
      881
    7. Tuletko tänään

      Jos soitan? Niin... tuletko?🖤
      Ikävä
      83
      851
    8. Mitä on mietteissäsi

      Tänään?
      Ikävä
      65
      667
    9. Onkin niin, että olet hulluna minuun

      mutta et uskalla sitä tuoda ilmi. Salaa haaveilet kiihkeästä suhteesta, vaan siihen se jää, ja syyksi esteet ja muut. S
      Ikävä
      31
      624
    10. Nyt ei enää ole

      Mitään mikä pitäisi mut hiljaa, kaikesta. Tämä on muutamalle henkilölle täällä.
      Ikävä
      39
      575
    11. Hämmentävä hetki: TTK:sta pudonnut Johanna Puhakka lataa pettyneenä: "Sitä ei voi kieltää"

      Johanna Puhakka ja Jurijs Jurza Trosenko tippuivat Tanssii Tähtien Kanssa -kisasta. Suositussa viihdeohjelmassa nähtiin
      Tanssii tähtien kanssa
      14
      540
    12. Jälleen näin nainen unta sinusta

      Aika usein tulet uniini, enkä tiedä, mitä se tahtoo minulle sanoa. Tällä kertaa en ollut kotonasi, vaan ulkona jossain t
      Ikävä
      28
      529
    13. Mikä on hulluinta?

      Mitä ikäväsi kohde on tehnyt?
      Ikävä
      32
      529
    14. Taidan luopua

      Sinusta.
      Ikävä
      33
      520
    15. Et taida olla ihan varma

      Päätöksestäsi?
      Ikävä
      65
      498
    16. Et siis halua

      Kansssani mitään
      Ikävä
      29
      469
    17. En haluaisi sanoa tätä

      Mutta olet sokea sille, mitä sinulla jo on! Jos minä olisin sinä, pyrkisin tekemään kaikkeni kohentaakseni nykyistä pari
      Ikävä
      39
      465
    18. Onko kipuraja

      Jo ylitetty?
      Ikävä
      51
      451
    19. Miltä tuntuu

      olla erossa kaivatustasi?
      Ikävä
      24
      437
    20. Olet komea ja kaikkea

      En uskonut kuitenkaan miten laajasti olet kaikkien naisten ihannoinnin kohde. Jälleen kerran. Palsta on hiljainen kun o
      Ikävä
      19
      423
    Aihe