Päijät-Häme alueena ja nainen hakusessa joka haluaisi mun kielihoitoon. Nuolen hyvin ja pitkään. Osaan tehdä sen kiusoittelevasti ja pitkää. Tykkään antaa nautintoa ja ihan parasta nähdä sekä tuntea kun toinen kiemurtelee nautinnosta.
Pidän edgetyksestä eli jos huomaan että olet tulossa tai annat siitä merkin, en annakkaan sinun tulla heti :)
Olen 45 vuotta, vaalea ja hoikka. En mikään lihaskimppu mutta ei löysääkään löydy :)
Naista kielihoitoon?
Anonyymi-ap
6
385
Vastaukset
- Anonyymi
Myös Kantahämeessä "Kielitaitoinen"
- Anonyymi
Voi, parasta nautintoa! asut vaan niin kaukana
- Anonyymi
Autot on keksitty
Satakunnassa olis kans tarjolla kielitaitoisen miehen seuraa naisille.
- Anonyymi
Onnistuuko kielihoito millä kielillä?
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1443641"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?722206Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p641938Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am971911- 191869
Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.91714Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m171581- 791564
Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko111370Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!
Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu1251353