Päijät-Häme alueena ja nainen hakusessa joka haluaisi mun kielihoitoon. Nuolen hyvin ja pitkään. Osaan tehdä sen kiusoittelevasti ja pitkää. Tykkään antaa nautintoa ja ihan parasta nähdä sekä tuntea kun toinen kiemurtelee nautinnosta.
Pidän edgetyksestä eli jos huomaan että olet tulossa tai annat siitä merkin, en annakkaan sinun tulla heti :)
Olen 45 vuotta, vaalea ja hoikka. En mikään lihaskimppu mutta ei löysääkään löydy :)
Naista kielihoitoon?
Anonyymi-ap
6
427
Vastaukset 6
- Anonyymi
Myös Kantahämeessä "Kielitaitoinen"
- Anonyymi
Voi, parasta nautintoa! asut vaan niin kaukana
- Anonyymi
Autot on keksitty
Satakunnassa olis kans tarjolla kielitaitoisen miehen seuraa naisille.
- Anonyymi
Onnistuuko kielihoito millä kielillä?
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1201406
Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku1311022Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella42967Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.97727- 66713
- 32675
- 21652
S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist23600Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa
Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta43543- 12538