Haluaisin niin jutella sun kanssa nainen

haluaisin nähdä, haluaisin kuulla, miten menee. Tämä on niin mieletöntä. Pitäisi jo päästää ja unohtaa, mutta veto sinuun pahenee koko ajan. Apua! Mitä minä teen!
23641
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 23

Vanhimmat

Miksi pitäisi unohtaa?

Äänestä
  • Siksi, koska aikaa kuluu, eikä mikään muutu.

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Siksi, koska aikaa kuluu, eikä mikään muutu.

    Teitkö jotain?

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Teitkö jotain?

    Aikoinaan kyllä.

    Äänestä

  • Anonyymi00012 kirjoitti:

    Aikoinaan kyllä.

    Oletko varma että hän tietaa?

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    Oletko varma että hän tietaa?

    Kyllä hän jotakin tietää, koska monta kertaa sanoin pitäväni hänestä.

    Äänestä

Tänään masentelin kun en oo pitkään aikaan nähnyt ihastustani. Hän vois järjestää näkemisen ja kysellä kuulumisia.

Äänestä
  • Meillä ei taida kumpikaan voida järjestää mitään. Kaivattuni ei ehkä haluakaan. Ei nämä jutut helpota tuskaista oloa millään tavalla.

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Meillä ei taida kumpikaan voida järjestää mitään. Kaivattuni ei ehkä haluakaan. Ei nämä jutut helpota tuskaista oloa millään tavalla.

    Näetkö hänet?

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Näetkö hänet?

    Eipä juuri nähdä.

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Eipä juuri nähdä.

    Viime viikolla?

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    Viime viikolla?

    Ei.

    Äänestä

Samanlaisia ajatuksia on ollut minullakin.

Äänestä

Missä nähdään,mikä kaupunki?

Äänestä

Juu olen monesti nähnyt että tuo halu näkemiseen ja juttelemiseen on ollut yltiöpäisen suurta että pitää oikeen toppuutella. noh noh!

Äänestä
  • Kuulostaa niin häneltä. Jäädytellään.

    Äänestä

Tuu tänne

Äänestä

Nooh, sehän on aina kiva kuulla miten menee. Eikö se oo sellasta lähimmäisenrakkautta.

Äänestä

Juttelen vaan niille jotka osaa käyttäytyä.

Äänestä

Sitten otat yhteyttä niinkuin miehen kuuluu. Siitä seuraava tapahtumaketju on teistä kiinni mutta älä tällaisessa tilanteessa jätä yrittämättä. Olen antanut raudanvarmat neuvoni.

Äänestä

Tuleeko tästä homojen kevät ?

Äänestä

Yks J mies vois laittaa mulle viestiä vaikka heti .
J kaipailla oon varmasti sekoittanut ihan vieraiden tyypien mieliä palstalla.
Luuletko jopa omiksi kasivatuikseen ja muuta semmoista
A- nainen

Äänestä

Sama täällä. Toivon että nähtäis nyt vaikka sattumalta eräässä paikassa pian, että voitais jutella läpi ne asiat mitkä jäi "vaiheeseen" talvella! Jos oot Jmies..? Ikävää ja vetoa - kyllä :/

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

haluaisin nähdä, haluaisin kuulla, miten menee. Tämä on niin mieletöntä. Pitäisi jo päästää ja unohtaa, mutta veto sinuun pahenee koko ajan. Apua! Mitä minä teen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu