Sain jättikalua

Anonyymi-ap

En tiedä uskallanko kertoa tästä miehelleni joka on aasialainen ja nimeltään Asiko. Sain jättikalua ja nyt en voi elää ilman n€€kereitä.

T: Isto (Palstan seniori kirjoittaja).

12

1570

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Otahan ne bentsot pipipää

      • Anonyymi

        Sää mää ja bää tyhmyyden perikuva


      • Anonyymi

        Miksi ehdotat bentsoja muille?


      • Anonyymi

        Onko mielikuvituksesi hiukan yksinkertainen ja jumiutunut?


    • Anonyymi

      Minä saan ihan suomalaista jättikalua mieheltäni. Ja hän saa tiukkaa pillua ja jätti tissejä.
      Kuukauden tutustumisen jälkeen,emmekä edes nähneet toisistamme muuta kuin kasvot. Kun menimme naimisiin ja tulimme yhteiseen kotiimme niin en ehtinyt kunnolla edes riisua ulkovaatteita kun hän jo suuteli minua ja riisui vauhdissa minua ja itseään. Ja voi elämä kun hänellä on iso kulli ja hän pani mua kaks kertaa sinä yönä kun hän huokaili ja nautti tiukkuudestani ja todella isoista rinnoistani. Tai niin hän sanoo. Olen ensimmäinen vaimo jolla on valtavat tissit. Ja kyllä hän niitä hyväileekin usein ja nai mua usein. Kun kukapa mies ei tiukasta pillusta nauttisi.

      • Anonyymi

        Tässä tarinassa nyt mättää se, että tiukka pillu ja iso kulli ei vain millään sovi yhteen. Joko kulli oli noin nakki, tai sitten pillusi on Tikkakosken lentokonehalli.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Tässä tarinassa nyt mättää se, että tiukka pillu ja iso kulli ei vain millään sovi yhteen. Joko kulli oli noin nakki, tai sitten pillusi on Tikkakosken lentokonehalli.

        Sulla ei ole kokemusta huomaan.
        Me sovitaan tosi hyvin yhteen. Tiukkapillu ja iso kulli.


    • Anonyymi

      SULTAN KONDOMIT

    • Anonyymi

      Haluan että joku isokalauinen suorittaa täydellisen perusteellisen tutkimuksen peräanaalisuolistooni.

      Minulla ei ole aikaa feikeille eikä pikkukullisille joten en kaipaa teidän vastauksia.

      T: Alpo (seniori)

    • Anonyymi

      Ei oo kellää aikaa feikeille. Mut omalle miehelle on.

      • Anonyymi

        En noteraa enkä kommentoi feikkejä, sori lutka.

        T: Alpo (seniori komentaja)


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        En noteraa enkä kommentoi feikkejä, sori lutka.

        T: Alpo (seniori komentaja)

        Lutka...??? Mä oon nainen ja mulla on aviomies.....sä oot mies jota on pannu mies...kumpikaa meistä ei oo lutka...mikä ihme teitä ihmisiä vaivaa. Kun nainen kehuu aviomiestään miehelle joka on saanut toista miestä...no...ei mun tarvi ymmärtääkkää.
        Mies ja mies....niitäpä näillä paltoilla on paljo. Mutta ei ne kyllä lutkaksi hauku aviossa olevaa naista joka kehuu miehensä kalun kokoa...jestas.


    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka oli töllöntyön tekijä?

      Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt
      Pieksämäki
      24
      3817
    2. Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja

      Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.
      Pieksämäki
      44
      1922
    3. Kun kohtaat jotain ainutlaatuista

      ja upeaa, johon rakastut ehkä ensimmäistä kertaa ihan tosissaan. Sitten sähläät kaiken omien epävarmuuksien vuoksi. Eikö
      Ikävä
      36
      1221
    4. Minkälaisessa asunnossa

      haluaisit kaivattusi kanssa asua?
      Ikävä
      72
      1097
    5. Ei tämä enää tervettä oo

      Sydän pamppaillen oon jo tunnin meinannu laittaa sulle viestiä... Sormi tärisee lähetä kuvakkeen kohdalla.
      Ikävä
      25
      1056
    6. Mua ahdistaa

      Tämä juttu. Miksi nainen torjuit minut vaikka kiinnostuksen merkkejä oli? Eihän tämän jutun olisi tarvinut johtaa sen pi
      Ikävä
      32
      1039
    7. Perämoottoreiden huolto melkoisen kallista

      Minulla on tuollainen keskikokoinen perämoottori ja yleistä merkkiä. Kyselin sille keväthuoltoa paikallisista liikkeistä
      Savonlinna
      41
      933
    8. Tanskademarit: ilman risusavottaa ei rahaa!

      Näin persuna on pakko ihailla noita Tanskan demareita. Tanskalaisessa sosiaalidemokratiassa ei työtön saa rahaa ellei os
      Maailman menoa
      173
      841
    9. Mikä siinä on että sinkku yrittää varattua?

      Siis ihan aina yrittävät muiden puolisoita.
      Sinkut
      56
      813
    10. Pub Marjuskan grillibileet

      Pub marjuskassa ilmainen makkara tarjoilu ja jakaa parille sadalle aurinko laseja. Miten tälläistä. Saako popittaa ja ja
      Haapavesi
      12
      733
    Aihe