Trustpilotista löytää muutama arvio (sportland.ee), joista voisi päätellä että tää sportland on joku huijaus paikka. Ilmeisesti virolainen firma.
Onko jengi tilannut täältä mitään? Olisi yhdet juoksukengät houkuttelevaan hintaan, mutta kyseisestä puljusta ei löydy yhtään suomalaista arviointia.
Sportland.fi kokemuksia
Sportland suomi kokemuksia
Sportland.fi / sportland suomi kokemuksia ?
8
7389
Vastaukset
- Anonyymi
Sportland suomi instagram-sivuilla ''arvontojen voittajat'' kirjoittavat ettei yrityksen asiakaspalvelu vastaa heille ja anna ''arvontavoittoa''. Arvonnat vaikuttaa siis olevan huijausta.
Sportland Eesti facebook-sivujen arvosteluissa yrityksen toimintaa haukutaan aika rajusti.
En ostaisi tuolta mitään. - Anonyymi
Tilasin addun kengät. Tulivat ilman Tageja sekä näyttivät palautetuista, tästä ei kuitenkaan mainintaa. Epäilen myös ovatko aidot..
En siis suosittele. - Anonyymi
Tilasin halvalla adidaksen kengät, tulivat nopeasti, oikeat, ei mitään ongelmia. Suosittelen!
- Anonyymi
Elä osta sieltä omasta mielestä tuotteet näyttivät epäaidoilta ja korkeat hinnat
- Anonyymi
Aivan erinomainen kokemus minulla. Tilasin torstaina aamulla ja tuote tuli noutopisteeseen maanantai-iltapäivänä.
- Anonyymi
Lisään vielä että noutopiste sijaitsi "kaukana" Pohjois-Karjalassa.
- Anonyymi
Sportland on ihan virallinen sekä tunnettu iso urheiluvaatekauppaketju Virossa joilla on myös verkkokauppa Virossa sekä Suomessa.
Joten kyllä, ihan luotettava on ja tuotteet ovat toki myös aitoja😁 - Anonyymi
Ostitko? Ajattelin ite ostaa kengät, joten mietin onko luotettava
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu2692242En kadu sitä, että kohtasin hänet
mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n83991Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..
...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n53954- 107944
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi81911- 42844
Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."
Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa21828Helena Koivu : Ja kohta mennään taas
Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi67726Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä
Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä299684- 33667