Oon oikeasti ollut vuodenvaihteen

Jälkeen todella väsynyt ja huonovointinen mutta nyt tuntuu että viimein alkaa näkyä vähän valoa tunnelin päässä ☀️ joten siinä yksi syy miksi minua ei ole viime aikoina pahemmin missään näkynyt 🥺🙁 anteeksi kulta 🩷🌹👩‍❤️‍💋‍👩
6303
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Sama juttu täällä. Toivottavasti kesä piristää meitä ♥️

Äänestä
  • Toivotaan ja saadaan rakkaudesta voimaa ❤️😊

    Äänestä

Ja koska et ole kiinnostunut minusta . 🥲❤️

Äänestä
  • ainakin T naisesta olen enemmänkin kuin kiinnostunut ❤️

    Äänestä

Loppuun palamista ja sairastelua 🥱 Ehkä kesä piristää

Äänestä
  • Luulen niin ja heinäkuussa lomailua 😎🌈☀️

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Jälkeen todella väsynyt ja huonovointinen mutta nyt tuntuu että viimein alkaa näkyä vähän valoa tunnelin päässä ☀️ joten siinä yksi syy miksi minua ei ole viime aikoina pahemmin missään näkynyt 🥺🙁 anteeksi kulta 🩷🌹👩‍❤️‍💋‍👩

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu