Muutos katsastus

Olis alkamassa tossa pien projekti ois -86 900i ja -86 900 tbo 16v kolari pitäis laittaa se tbo:n tekniikka siihen iivariin kyssä kuuluu voiko saako tätä tehdä autot on ku veljekset mutta mitä se laki mahtanee sannoo
2558
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat
  • Käytännössä riittää, että alla on jotkut hyvät kaasuiskarit (esim. korkeapaine), eikä jarruille tarvi tehdä mitään. Normaali toimintakunto riittää. Osien valmistajalla ei ole niin väliä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihan kiva sairaus kirjoitti:

Olis alkamassa tossa pien projekti ois -86 900i ja -86 900 tbo 16v kolari pitäis laittaa se tbo:n tekniikka siihen iivariin kyssä kuuluu voiko saako tätä tehdä autot on ku veljekset mutta mitä se laki mahtanee sannoo

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu