Rakkaus on ihanaa kun sen oikean löytää.
Rakkaus ja sexi
Anonyymi-ap
14175
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Mee niuvanniemeen siellä spede oottaa kieli poskella buaahaa
Elämä on kivempaa kun sen oikein oivaltaa monestiko voi rakkaudessa pettyä ettei siihen enään usko kertakin riittää omasta kokemuksesta
Aloittaja puhuu totta!
Niin puhuu.
Ja vielä kun tarkennat että millähän muotoa ja kuinka hyvin tunnet aloittajan jotta voit edes väittää hänen puhuvan totta vai oletko itse aloittaja ja komppaat omaa valhettasi
Diibadaaba liibalaaba trallallaa ja uffafaa
Ööö… tuota… mitä!?!?
Aloittaja kirjoitti ”Rakkaus on ihanaa kun sen oikean löytää.”. Miksi hänet pitäisi tuntea, että hänelle voisi vastata ylisellä tasolla ”Aloittaja puhuu totta”.
Toki jos olet aivan autisti ja luet lauseen tasan siten kuin se on kirjoitettu ja sinulla ei ole suomenkielen käytöstä paljon kokemusta, niin voit saivarrella ”Mistä tiedät, että aloittaja puhuu totta”.
Taidat olla vain tyhjänpäiväinen viisastelija. XD
Minun viimeisin se "oikea" jakoi itseään kaikille muille paitsi minulle.
Mutta kaikki eivät ole sellaisia. Ei maailmasta naiset lopu.
Vasta naisia ei kiinnosta lapatossut
Ei lapatossuissa ole vikaa.
Voi miksi ihmiset luokitellaan. Täällä on niin paljon kaikkea, miehet haluaaَ miehiä,on ryhmäjuttuja ja ihan kaikkea laidasta laitaan. Yksi haukkuu kirjoituksista,niinkuin sillä olisi jotakin väliä, ei tarvitse olla täällä jos häiritsee...ja jotkut yksilöt lynkataan täysin,toiset haukutaan pelleiksi,eikä kukaan ole sanomaan toisesta yhtään mitään kun ei oikeasti tunne. Eikä tarvitse. Omaa murretta ei saa käyttää kun ollaan niin virallisia,eikä kertoa omasta elämästä tarinaa,nautinnoista ym. Koska nuo tietyt heti pitää feikkinä...ehkä kateutta..en tiedä.
Ja hyvä jos mut tunnistaa.
Mä en ole mies vaan tavis nainen . Niinku monet muutkin täällä.
Ja äikän ope huomio......tässä tuli monta kirjoitusvirhettä,murresanaa ym.ym....mut sori...se on elämää se.
Opettele hyvä mies kirjoittamaan!
Lässyn lää.
ok