Meneekö leimasta läpi Jos idrive näyttö ei toimi, Näyttää pelkkää mustaa 530d e60
Bmw Idrive Näyttö ei toimi
Anonyymi-ap
2
1001
Vastaukset
- Anonyymi
Ei mene. Telkusta pitäisi näkyä nakke nakuttaja ja nalle puh. Joskus vaativat myös Muumia.
- Anonyymi
En osaa kuvitella miksi kuuluisi katsastusmiehelle. Rikoin omani ja uusi olisi maksanut 2800 euroa. Taitava osaa korjata näyttöpaneelin. Minä ostin kiinanihmeen joka asennuksineen oli 800. Helpottaa kyllä että navigaattori (ja myös Googlen navigaattori) pelaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1356563
Mies, mua jotenkin kiinnostaa
Että osaatko sä ollenkaan höllätä? Ootko aina kuin persiille ammuttu karhu. Pohtimassa muiden vikoja?1495679- 1184816
Moi kuumis.
Just ajattelin sua. Oot mun rauha, turva ja lämpö. Olet monia muitakin asioita, mut noita tartten eniten. Pus.434450Milloin olisi sinun ja kaivattusi
Kaunein päivä? Kamalin hetki? Miksi? Kumpaa pyrit muistelemaan? Kumpi hallitsee mieltäsi?523842- 623021
Itkin oikeasti aamulla taas
Haluaisin niin kertoa miltä musta tuntuu. Oon jotenkin hajalla. Tarvitsin ees jonkun joka ymmärtää.512893Minun rakkaani.
Haluaisin käden mitan päähän sinusta. Silleen, että yltäisin koskettamaan, jos siltä tuntuu. Olen tosi huono puhumaan, m242272- 332196
Naiselle hyvää viikkoa
olet edelleen sydämessäni. Toivon sinulle myötätuulta mitä ikinä teetkään🪢152167