Bmw Idrive Näyttö ei toimi

Meneekö leimasta läpi Jos idrive näyttö ei toimi, Näyttää pelkkää mustaa 530d e60
21428
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei mene. Telkusta pitäisi näkyä nakke nakuttaja ja nalle puh. Joskus vaativat myös Muumia.

Äänestä

En osaa kuvitella miksi kuuluisi katsastusmiehelle. Rikoin omani ja uusi olisi maksanut 2800 euroa. Taitava osaa korjata näyttöpaneelin. Minä ostin kiinanihmeen joka asennuksineen oli 800. Helpottaa kyllä että navigaattori (ja myös Googlen navigaattori) pelaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Meneekö leimasta läpi Jos idrive näyttö ei toimi, Näyttää pelkkää mustaa 530d e60

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu