Joillekkin ihmisille ei vaan voi antaa anteeksi

Eikä pidäkkään .... siks tuun vihaamaan sitä naista lopun elämääni ja sabotoin elämäänsä kuten hän minun, lopuksi en muista mitään ja esitän tyhmää koska iski amnesia:)
5358
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mitä hän teki?

Äänestä

Itse hoidin asian eritavalla, pysyin mahdollisimman kaukana ja piilossa.

Äänestä

Vaikutat epävarmalta ja katkeralta.

Äänestä

Oletko se mies kellä on Napoleon-kompleksi?

Äänestä

Kyllä VOI antaa aina anteeksi, eri asia mitä taakkaa itse haluaa päällänsä kantaa lopun elämää.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Eikä pidäkkään .... siks tuun vihaamaan sitä naista lopun elämääni ja sabotoin elämäänsä kuten hän minun, lopuksi en muista mitään ja esitän tyhmää koska iski amnesia:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu