Ei se ole mies eikä mikään,

joka arvostaa naisen alakanttiin.

Se on melkoisen raukkamaista.

Hyvää yötä.

T. Eräsm
5283
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Niinpä

Sivusta nainen

Äänestä

Kuulostaa kunnon pikku-simpukan puheelta.

Äänestä
  • Ja mitään ei saa sanoa takaisin ilman tyyliin tappouhkauksien satelua. Pieni mies

    Äänestä

Ne on yleensä niitä jotka on käyttäytyneet sikamaisesti suhteessa ja jätettynä ja katkerana alkavat tämän käytöksen. Eihän voi olla mitenkään mahdollista että joku voi heidät jättää!
Toki he tekevät sitä jo suhteen aikana, mutta jätettynä sitten varmistavat että kaikki saavat tietää kuinka HE ovat niitä parempia ja aivan viattomia.
Sitten haukutaan ja keksitään omia aivopieruja toisen syyksi.
Se vaan on yleensä niin että ainakaan itse en todellakaan kiinnostu miehestä joka haukkuu exäänsä täällä tai muuallakaan!
Eli, kannattaa miettiä mitä suustaan päästelee tai palstalle rustailee.

Äänestä

Kaikki kirjoitukset ei ole aina välttämättä omasta kynästä tulleet.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

joka arvostaa naisen alakanttiin.

Se on melkoisen raukkamaista.

Hyvää yötä.

T. Eräsm

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu