Olipa köyhän kuuloinen tämä uusi biisi. Tollasenhan pystyisi ite vääntämään tietokoneella. Softia ja pehmeää samplepaskaa, rummutkin kuulostavat pehmeiltä konerummuilta. Aivan kuin taustamusiikkia mitä kuka hyvänsä vetänyt sampleista Nintendolla.
Taitaa olla teennäisellä perfyymibändillä eväät vähissä.
Perfume of timeless ocean on köyhää samplepaskaa
Anonyymi-ap
2
539
Vastaukset 2
- Anonyymi
Pikkunarsu-Holopainen ei enää muuta keksi, niin tämä peräkammarissa kasvanut kultalusikka joutuu turvautumaan epätoivoisiin keinoihin.
- Anonyymi
Eipä tällä riiviöllä ideat ole lisääntyneet, samaa länkytystä Tuomaksen persoonaan kohdistunetta vittuilua jo 15 vuotta. Nuo toistuvat joko suoraan Tuomakselle tai Nightwishille osoitetut vittuilut ovat "vihapuhetta" jos mikä. En tiijä mikä tuo niljake on, joko kerjää huomiota tai on sekaisin Nightwishista? Jos se olisi joku juippi paras olisi vetää tauluun, että tukka lähtee!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1761550
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.100758En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58725Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset203588- 48546
- 126546
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50528- 37526
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15500- 25493