TUOMAS enbuske ja simo SALMINEN

Eivät liity tähän casee. He ovat julkisuuden henkilöitä ja aivan muualta kotoisin. Tämän haluan vain kertoa.
4443
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

simo salminenhan on ollu jo vuosia mullan alla

Äänestä

taitaa olla enbuskekin mullan alla ,ainaskin toinen jalka vahvasti haudan reunalla

Äänestä

Murhainfon sivuillakin näemmä tuon OIKEAN NIMEN on jo joku julkaissut ihan peittelemättä.

Äänestä

Väärinkäsityksen välttämiseksi tekijä ei ole juuri osasto hoidosta kotiutettu mielipuoli lapsiparka "samurai miekka Marin" hän kyllä tulee antamaan ääntä itseään vielä

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Eivät liity tähän casee. He ovat julkisuuden henkilöitä ja aivan muualta kotoisin. Tämän haluan vain kertoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu