niin saako kylkiäisenä jotain lisäherkkuja? Jos saa niin mitähän ne on?
Kun ostaa uuden Skodan
Anonyymi-ap
11228
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Pelmenejä, vodkaa, luksusmallien mukana ehkä kaviaaria! Kiitos! Tero
Keskiverto Tsekki juo n. 200 litraa olutta vuodessa joten sitä kait sitten.
Kanat ehkä juo vähemmän joten kukoille jää enemmän.
Kylkiäisiä tarvitaan vaan sellaisille merkeille, jotka eivät muuten mene kaupaksi
Rintamerkkejäkin kuulemma antavat. Sellainen pieni skodamerkki. Eikö ihmiset kehtaa käyttää niitä? En ole nähnyt käytössä. Myyntitilanteessa se laitetaan rintapieluseen kiinni ja ostajat ovat yleensä varautuneen näköisiä. Vilkuilevat. Ehkä etsivät piilokameraa?
Minä sain ilmaisen jauhesammuttimen ja hienon Skoda-solmion. Myöhemmin illalla löysin uuden Skodani takapenkiltä kaksi pakettia Saludoa ja pussillisen nisuja. Kyllä siinä kelpasi iltakahvit keittää. Saludo on kyllä hyvä kahvi ja ostan aina sitä, mutta en tiedä miksi Skodastani löytyy välillä paketti tai kaksi sitä. Hoitaja tuo pian aamupuuroa eli pitää lopettaa nyt kirjoittaminen mutta kiitos jos joku keksii mistä sitä saludoa takapenkille ilmestyy.
Kalervo 88 w
Tiina Jyljän ukko väittää, että Auswitsissä ei ollut yhtään läskiä.
Poju, menisit jo vihdoin hoitoon. Kyllä sinne mielenterveyspalvelujen piiriin pääsee kun kerrot mikä sinua oikein ahdistaa ja ajaa vuodesta toiseen noihin kirjoituksiin.
Sanoo vaan SKODA niin pääsee skodaosastolle. Siellä on paljon entisiä skodakuskeja.
Litran voiteluainesta!
Skoda- lipun jonka voi vetää lipputankoon joka viikonloppu.
Skodapinssin ja käynnistysveivin. Jälkimmäinen on myös varkauden estolaite sillä ilman veiviä ei selviä.