Mistähän johtuu

Että Porin seudun kaupat järjestää asiakkaille kaikin mahdollisin keinoin tuotteita joissa on kiellettyjä lisäaineita?
7226
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Katselepa ja kuuntele vähän minkälaista porukkaa on töissä kaupoissa tänään, niin ei tarvitse ihmetellä.

Äänestä

Niitä on listattu jo hyvän aikaa viranomaispyynnöstä.

Äänestä

Minkä tatuoinnin ottaisinkaan tänään?

Äänestä

Onks jonkun mielestä suola ja sokeri kans lisäainetta tai vehnäjauho jos vaikka ruskeeta soosia tekis kera sianlihan.

Äänestä
  • Minkä tatuoinnin ottaisin tänään, mikä sopisi kassalle?

    Äänestä

Miten olisi Äiti-tatuointi, tai fakjuu too.

Äänestä

Ehkä fak meetoo.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Että Porin seudun kaupat järjestää asiakkaille kaikin mahdollisin keinoin tuotteita joissa on kiellettyjä lisäaineita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu