Onko ollut lämmintä ja mitä tykkäät puuhata kesäisin? 🥰
Mitä kuuluu sinun kesään rakas mies?
Anonyymi-ap
16473
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Kiitos hyvää, odottavan lämmin on miehen mieli ja kieli. Tykkään rakastella naisen kanssa kesällä, kuumaa on joka tapauksessa.
Ei kovin hyvää, kun sinä puutut rinnaltani. Jatkuvaa sydäntä raastavaa ikävöintiä. Se aiheuttaa pientä surua kun haaveet, toiveet ja unelmat ei toteudu. 🥰
Mitä olet itse puuhaillut alkukesästä? Haluisitko viettää vielä kesällä aikaa minun kanssa?
Minäkin ikävöin miestä. Haluaisin viettää aikaa hänen kanssa. Harmittaa, kun ei nyt nähdä.
Haluaisin viettää aikaa hänen kanssaan. Toivottavasti hänkin minun.
Pyytäisipä hän mua fb kaveriksi tai alkaisi seuraamaan instassa. Voisin alkaa mesessä keskustelun. Muta en nyt oikein keksi ratkaisuksi.
Vain Irl seuraaminen on tuottoisaa... somessa turha seurailla
Sinulla ei taida olla kaikki muumit laaksossa tai ankat linnassa trollaavalle miehelle kommentoija
On ollu lämmintä just eilen terotin moottorisahan ketjun pitäisi kolme kanto pistääää matalaksi ottaisit yhteyttä juteltaisiin mukavia eikö se olisikin mukavaa ja ihanaa kaipaan sinua ja mietin joka päivä
Kesästä saa virtaa tehdä rästiin jääneitä hommia.
Muistaa myös erästä ; )
Kuuma on , ja eräs kaunis P... .a nainen mielessä 😘
Ihana olisi puuhailla kullan kanssa jo yhdessäkin juttusia …☀️❤️
Niin olis voisin aurinko voidetta hieroo sun selkään peppuun jalkoihin huh sentään
Peppuun kun hän hieroisi niin hmm.. Vois tuntua liian kivalta
Jeees, haluisin hirveästi…naiselta
Ulos taidan tänäänkin mennä jos olet huudeilla niin tule katselemaan jos on ikävä tiedät mihin voit tulla katselemaan voit tulla myös kylään puol viiden jälkeen voit tulla
Ihan perus settiä...Kotihommia, saunomista, grillausta ja kivaa rauhallista tunnelmaa.
Reissu ulkomaille ja takaisin kotiin omaa viileään sänkyyn pesemään Välimeren suolat
iholta...Omia harrastuksia jota en tänne jaa...Rakkaita läheisiäni haluan tavata tietysti.
Mutta odotan innolla myös yllätyksiä?
Puuhataan niin pitkään kun puuhaa on.
No hei nainen. Lämmin on tänäänkin. Päivittäin pitää ulkoilla mutta en kestä aurinkoa kovin paljon. Eli emme mene rannalle yhdessä. Tai jos menemme niin löydät minut jäätelökopin varjosta. Vihreä nurmikko on parasta kesässä. Siinä voisimme mekin istua ja ihmetellä maailmaa. Juomaksi kelpaa karpalomehu jääpaloilla. Kukkien istuttaminen on mukavaa. Ja ruoka maistuu tottakai läpi vuoden. Sanotaan nyt vielä että viileään huoneeseen on hyvä nukahtaa.