Eipä tarvii ihmetellä jos miehet sekoo ja tekee pahoja tekoja. Kannattais ottaa iisimmin.
Eroa Husko ja shortsit
Anonyymi-ap
13352
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Joissain kulttuureissa naiset pakotetaan peittämään itsensä, koska miehet on mitä on. Tuo takapuolen pyllistely on alkuasukkailta perittyä ja nimenomaan kutsu miehille. Miehen istuvat rinkiin ja sitten naiset twerkkaavat miesten edessä ja sitten mennäänkin jo telttaan. Nainen on se joka päättää kenen miehen ottaa. Turisteille järjestetään vielä joissain maissa tätä seremoniaa toki ilman teltaan menoa.
Itseasiassa apinat tekevät kyllä samaa eli vielä kauempaa ovat nykyajan tyttöset tämän jutun tuoneet taas tähän päivään.
Samaa harrastetaan nykyäänkin erilaisissa yökerhoissa joissa eroottiset tanssijat, oikeasti stripparit, esiintyvät ja sitten antavat myös privaesityksiä eri maksusta.
Kävin kurkkimassa ja erikoisen ruma perse tällä Ernolla.
Mitä ihmettä? Perustele nyt jotenkin, kyllähän moni mies herkästi innostuisi moisesta...
Tai vähintään tumputtaa menemään.....?
Toi nainen ei ole todellakaan minkään näköinen ja isoa takamusta pyllistee melkein joka kuvassa.
Jännityksellä odotan koska huulet poksahta kun liikaa täyteainetta piikitetty. Onkohan perse myöskin täytteillä tehty.
Siis kenestä Husko eroaisi?
Erna kuvia katsellessa tekee mieli vetää hanskaan.
Näytti alushousuilta, ei shortseilta.
Peppu näytti ihan mielettömän hyvältä. Pelkkä kuva pakkaa verta alapäähän!
Ernan ei siis tarvitse ostaa seuraajia koska niitä saa pyllistelemälläkin.
Rahaa tulee todella kun pyllisttää p****ä , taisi kuitenkin se rikas mies saada jalat alleen mitä se sitä luksuselämää esitteli sen instas .