En edes halua sinua

Koska sulla on paha persoonallisuushäiriö ihan selvästi. Narsistisuus. Siksi tämä onkin ollut niin sairasta.
10459
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Kenelle tämä on?
Miehelle vai naiselle ?

Äänestä
  • Nallelle on. ap

    Äänestä

Mistä tiedät että on? 😊

Äänestä
  • Ei se tiedäkään. Sinä mies olet ihana ja tuo ap sekoilee keskenään.

    Äänestä

Mene aloittaja pois kiusaamasta ihmisiä. Olet joku keskenkasvuinen.

Äänestä

Sairaan ihmisen aloitus.

Äänestä
  • Niin kyllä, narsismi voi sairastuttaa uhrin fyysisestikin pahimmillaan.

    Äänestä

Niin sulla on se.

Äänestä

Ikäväpalstalle ilmeisesti kirjoittelet että palstalla on paha persoonallisuushäiriö, ei täällä vielä niin pitkälle ole palstaa kehitelty että sitä nyt inhimilliseksi voisi mieltää.

Äänestä

Sulla se on. 👍🏼

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Koska sulla on paha persoonallisuushäiriö ihan selvästi. Narsistisuus. Siksi tämä onkin ollut niin sairasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu