Nyt on niin kova stressi päällä

että ihan just on huuliherpeski puhkeemassa. Mä en ala. Tääki viel tähän. Kaikki kasaantuu yhtä aikaa.
3191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mulla kesäflunssa joka ollut jo loppuviikosta ja nyt tuli kuume siihen lisäksi, kai stressi vaikuttaa niin moneen asiaan🙄jaksamista sinne

Äänestä
  • Vaikuttaa kaikkeen, keho pyrkii tasapainoon ja puhdistautumiseen.

    Äänestä

Keho on viimeinen joka asettaa ihmisen aloilleen kun oma pää vaatii liikaa, ja yleensä sairastelun avulla. Kokemusta on ja tälläkin hetkellä on, hyvä kun täältä löytää vertaistukea.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

että ihan just on huuliherpeski puhkeemassa. Mä en ala. Tääki viel tähän. Kaikki kasaantuu yhtä aikaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu