Hyvää yötä

Rakas murunen.
...että sellainen päivä sitten...

Toivottavasti sinulle oli parempi.

Nuku hyvin.
6315
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Minkälainen päivä oli, ei mitenkään hyvä ollut. Turhauttavaa kuten yleensä. Kauniita unia. - Sivusta

Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Linda Lampenius Viulu
    Myskyluodon Maija

    https://youtu.be/RaqZ5cto2Ws?si=Gj7AyOaZDPkzc61b

    Muruselle illan iloksi,
    ultimaatisen hieno kappale ja koko Myrskyluodon tarina

    Todella kaunis kappale suunnattuna kivatullesi. Hyvä valinta! Linda on muuten naisena kauneimpia naisia, mitä olen nähnyt.

    Äänestä

Hyvää yötä eräälle tärkeälle..❤️ pidän sinusta.

Äänestä
  • Hieno kappale, Suvilla ihana ääni. :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Rakas murunen.
...että sellainen päivä sitten...

Toivottavasti sinulle oli parempi.

Nuku hyvin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu