Asiaa valaisi Pentagonin luennoitsia avaruusase seminaarissa.
Hän kertoi että ei USA ole satenliittien varassa, meillä on mailmankattava tietoverkko, jolla on valtaisia ominaisuuksia. Ihmisten koneet. Ihmisten Windowsit voi ottaa palvelemaan meitä.
Järjestelmä pystyy paikkaamaan tuhottuja kohtia verkoska, puskuroimaan ja välittämään tilannetietoa ja tietenkin gyperhyökkäämään.
Windowsissa salattu P2P-Bot sisällä
20
418
Vastaukset
- Anonyymi
Vaihdoin nyt LINUXIIN!
- Anonyymi
Minä myös!
- Anonyymi
Windows kadotti tiedostoni Tulin ruokatunnilta ja kaikki kansioni on tyhjiä. !!!
- Anonyymi
Winkurahan on kamala vakoileen!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Windows kadotti tiedostoni Tulin ruokatunnilta ja kaikki kansioni on tyhjiä. !!!
Riskialttiiksi kutsutun Windows-ominaisuuden julkaisemista viivytetään
Janne Heleskoski14.6.202418:11WINDOWSTEKOÄLYTIETOTURVAYKSITYISYYS
Uuden Windows-ominaisuuden turvallisuutta on kyseenalaistettu.
Huh huh! - Anonyymi
Windows nykyään PASKA
Yritin ajaa ohjelmaani mutta Windows ei anna - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Windows kadotti tiedostoni Tulin ruokatunnilta ja kaikki kansioni on tyhjiä. !!!
F#ck Witutin!
💩
Suosittelen poistamaan Windowsin, jos haluat inhimillisen käyttöjärjestelmän. - Anonyymi
Se on hyvä neuvvo kaikille!
F#ck Witutin! Suosittelen poistamaan Windowsin, jos haluat inhimillisen käyttöjärjestelmän. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Winkurahan on kamala vakoileen!
..todella pettynyt miten win 11 voi edes käyttöjärjestelmäksi sanoa?
Mitään ei saanut asentumaan, yhtään ostamaani ohjelmaa? Mahdollisesti kyseessä suuri vedätys koskaan ja vedotaan että ilmainen päivitys?
Karmee hermoja vievä kokemus win 11 koneeseessa, Kun toimivan linuxin saa ilmaiseksi.
Kiitos kumarrus ja anteeksi... - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Windows kadotti tiedostoni Tulin ruokatunnilta ja kaikki kansioni on tyhjiä. !!!
WINDOWS ON HAITAKE!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Windows kadotti tiedostoni Tulin ruokatunnilta ja kaikki kansioni on tyhjiä. !!!
Niin minullakin se teki.
- Anonyymi
En uskalla käyttää windowsia, mutta se niin surkee etten muutenkaan käyttäisi!
- Anonyymi
Ammattilainen ei käytä windowsia. Ja syykin on selvä!
- Anonyymi
Windows on katala haitake!
- Anonyymi
Todlla katala!
- Anonyymi
Putin varoittaa, että Venäjä voi tarjota aseita iskeäkseen länteen.
- Anonyymi
Loistava uutinen!
- Anonyymi
Vakoilu on windowsin juttu!
- Anonyymi
UKRAINAN TUKEMINEN ON JÄRJEN KÖYHYYTTÄ!
########################################### - Anonyymi
Aika törkee toi winukka!
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1882201
Törkeä eläinsuojelurikos Sonkajärvellä
Pohjois-Savossa Sonkajärvellä noin 40 kissaa ja reilut 10 koiraa on jouduttu lopettamaan kaltoinkohtelun vuoksi, kertoo391527Jotkut ihmiset pelkäävät syöpää sairastavaa
On hauskaa, kun kertoo jollekin, että "minulla on syöpä". Jotkut käyttäytyvät kuin se olisi tarttuva tauti. Eivät uskall1321194Se ei ihan oikeasti vaatisi kuin yhden
Tekstiviestin... Jos rakastat minua vielä toivoisin että laittaisit minulle viestiä. Rakastatko? Oletko oikeasti niin pe56952Lavrov suivaantui Stubbille perustellusti.
Lavrov perusteli suivaantumistaan tosiasioilla Suomen tarinasta sotiemme jälkeen, tutkija Tynkkynen ja pankkihenkilö Sol263934- 55876
Kääminsä polttanut taksi suomussalmella
Vieläkö sillä hermonsa menettäneellä hulluja ylinopeuksia ajavalla asiakkaansa haukkuvalla( jos ajat paska kyydin hänen20862Sukupuolia on vain kaksi- kohukassista tuli kova tuomio perheenisälle oikeudessa.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/4d4db0d9-4dda-4ba6-a699-25d725683ad6 Miten näin normaalista kassissa olevasta tekstis235762Aina ku nään sun kuvan
Tekis mieli kirjoittaa viesti: Moi kulta, on ikävä❣️🤗 ihan noin vain, lyhyt ja ytimekäs 😁🤭58753Jorma Uotinen avaa sanaisen arkkunsa TTK-miesparista ja koko uudistuksesta: "Sehän on..."
Tanssii Tähtien Kanssa -parketilla nähdään ensimmäistä kertaa Suomessa tanssiparina miespari kauden alusta asti. Mikko S18745