Koko läntinen maailma on sekaisin oikeuksista, ettei tarkka pysy mukana ja siksi kova propakanda Suomesssakin, kolla pidetään kansa kurissa !?
Ukraina ja Länsi, ei saa eroneita osia, muuten kuin sodalla,taas sitä oikeutta ei Hamasilla !?
7
164
Vastaukset
- Anonyymi
Kuule Kremlin trolli, Suomessa ei harrasteta propagandaa muuten kuin teidän Kremlin trollien taholta joten pidä mölyt mahassas!
- Anonyymi
Naton hyökkäyssotaliitto tuhoaa Suomen...
Tässä jenkkitoimittaja kertoo Suomenkin kohtalosta typeränä mennessään mukaan pakotuksen kautta. Suomalainen ei saanut äänestää natosta kun ei sitä enemmistö halunnut.
https://www.youtube.com/watch?v=3f6zz8SVFZw- Anonyymi
Just juu, VKK:n paskapuhetta jälleen. Olitte laittaneet maalle kriittistä tietoa someen, onko nyt fiksu olo?
- Anonyymi
MnÄkin oppi n bielä jonn kin päivänä ki r joitaman ?!
- Anonyymi
Länsi on nimittänyt Hamaasin terroristiks.vaikka tavoittelee Palestiinan alueita oikeutetummin, kuin Ukraina Luhanskin ja Donetskia !?
- Anonyymi
Siis yxkax lojakuussa 300 ohjusta israeliin ja vieläkin pitää hamas yli 100 panttivänkia joista osa kuollut. Ei ole ihme että kutsutaan terroristiksi. Ukraina puolustaa itseään putinazin hyökkäystä ja terroria vastaan.
- Anonyymi
Vetäkää ne sotilaat pois Ukrainasta niin kuolee vähemmän niitä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 918635
Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa
Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on978633- 146993
Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki
Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h1756203Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?
Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist585268En saa sua mielestäni vaikka tekisin mitä
Mikä tähän auttaa.. ei mikään. Edes aika. Kaivan sut kohta vaikka kivenkolosta että saan kysyä haluatko sinäkin💛234305Onnettomuus
Hukkajärventiellä kolaroi lavetti ja henkilöauto. Uutista ei missään! Hys hys ollaanko hiljaa tästäkin?54150- 384093
- 373869
Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"
Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..743765