Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kävin metsässä runkkaamassa

Tie oli aika lähellä, puskien suojassa riisuuduin alasti. Asetin kännykän puun oksan päälle ja katsoin Gay videota jossa oli kaksi nuorta poikaa. Katsoin kuinka kova ja paksu kalu upposi pieneen pyöreään peppuun ja runkkasin. Pian lensi spermaa.
16877
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Olisin halunnut sun saada sun kovan mun tiukkaan pyöreään pikku peppuuni.

Äänestä
  • Pasko alles urpo

    Äänestä

Pysäköin auton tänään kadun varrelle juuri kun oli sadekuuro. Tapahtui Helsingissä tänään. Jäin istuskelemaan ja odottamaan sateen loppumista. Parin sadan metrin päässä kolme nuorta naista lähestyi. Äkkiä muna esiin ja runkkaamaan. Naiset vielä vaihtoi samalle puolelle katua missä olin ja lähestyivät autoa. Käsi kävi. Ei jumakauta, nehän on pitkätukkaisia nuoria miehiä ! Muna piiloon.

No nuorten miesten jälkeen puhelimeen seksivideo pyörimään niin tulihan siitä sitten kuitenkin tyydytys.

Äänestä
  • Olisitkin jäänyt kiinni, touhusi on kiellettyä.

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Olisitkin jäänyt kiinni, touhusi on kiellettyä.

    Trololoo ääliöt

    Äänestä

Tulee kyllä käytyä luontorunkuilla viikottain. Housut nilkkoihin ja homoporno pyörimään puhelimeen, niin kohta flenat lentää.

Äänestä

mut yllätti nuori kaveri joka tarjos kullia imettäväks tultiin samaan aikaan suu täyteen kyllä oli ihanaa

Äänestä

Nuorilta tulee paljon voimalla ja on hyvää, sua onnisti.

Äänestä
  • Trololoo ääliöt

    Äänestä

Kyllä kesä on taas ihanaa. Pääse luonto runkulle.
Sopiva paikka ja housut alas. Ei tarvii kauaa runkata kun mälli lentää. Ihanan kiihottavaa puuhastelua.

Äänestä
  • Kuohi ittes urpo

    Äänestä

Olenkohan ainoa hetero täällä. No, kuitenkin itsekin tuossa runkkailin ulkona ja onnistuin näyttämään jäykän kaluni hemaisevalle tytölle.

Äänestä

Maalla asumisessa on se etu,ettei tarvi lähteä pitkälle,vaan lyhyt siirtyminen omalle palstalle ja vaatteet pois.
Mulla siellä ohut patja aurinkoisella paikalla,siinä on hyvä rauhassa katsella kännystä pornoa ja runkkailla alasti.
Joskus otan myös dildon mukaan ja liukkaria ja annan reiälle kyytiä...toivoen oikeaa kullia sauvan tilalle.

Äänestä
  • peräreikä on aina pidettävä kunnossa ja sieltä se kiima lopuksi irtoaapi. Hyvä sinä.

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    peräreikä on aina pidettävä kunnossa ja sieltä se kiima lopuksi irtoaapi. Hyvä sinä.

    Kiitos kiitos,eihän sitä koskaan tiedä,kuka sinne tulee käymään!

    Äänestä

  • Olisit laittanut toisen mielikomentttisi buhaaa. Kolmatta lausettahan sinulla ei olekaan.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tie oli aika lähellä, puskien suojassa riisuuduin alasti. Asetin kännykän puun oksan päälle ja katsoin Gay videota jossa oli kaksi nuorta poikaa. Katsoin kuinka kova ja paksu kalu upposi pieneen pyöreään peppuun ja runkkasin. Pian lensi spermaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu