Kuka vittu katsoo elokuvaa kommarikylästä

Eihän sitä vittu tehdä eikä yhtään mitään tässä kaupungissa tajuatko
Ei edes esitellä mitään tästä kaupungista 🤣
Että turhaan uhoot vittuilet ja haukut.
Teidät ohitetaan täällä facebookissa ja livenä
Ei edes noteerata vaikka kuinka haet huomiota
195
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

multanen oli kait vasikoinut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Eihän sitä vittu tehdä eikä yhtään mitään tässä kaupungissa tajuatko
Ei edes esitellä mitään tästä kaupungista 🤣
Että turhaan uhoot vittuilet ja haukut.
Teidät ohitetaan täällä facebookissa ja livenä
Ei edes noteerata vaikka kuinka haet huomiota

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu